Росію треба добивати: нафтове ембарго у цьому стане в пригоді
Джерело:
фейсбук Тетяни ОстріковоїПовне ембарго на російську нафту або ж тільки спецмито. Зараз це те, навколо чого точаться найбільші дискусії у європейських кабінетах.
Основа рашизму
Наразі всі розуміють, що у рашистів треба забрати доходи, за які вони воюють. А основними "спонсорами" рашиського бюджету, як і раніше – залишаються енергоносії. Нафтогазові доходи ворога – це 41% доходів їх бюджету.
Читайте також Пан-спецоператор: Путін загнав Росію до глухого кута
У 2022 році завдяки високим цінам на нафту та газ – за перші три місяці в бюджет ворога надійшло 3 трильйони рублів від видобутку та експорту нафти і газу. На жаль, це – на 83% більше, ніж за три місяці 2021 року, коли було 1,6 трильйона рублів.
Як це зупинити
Для мене це вагомий аргумент за повне та глобальне ембарго, хай навіть поступове – спочатку заборона поставок танкерної нафти морем, а згодом, за 6 – 9 місяців, – і на трубопровідну нафту.
Це відчутно позбавить рашистів їх нафтових надприбутків та одночасно звільнить країни ЄС від рашистськоі нафтової залежності!
Але Європа думає про компроміс, який не позбавить країни ЄС російських енергоносіїв з одного боку, але зменшить доходи ворога – з іншого. Такі собі "продумані" смарт-санкціі
Обговорюються разі варіанти:
- запровадження спеціального мита на російські енергоносії:
- можливість для всіх споживачів російської нафти погодитись на обмеження ціни і ввести мито на експорт вище певної межі
- кошти від цього спецмита можна було б направити для фінансової допомоги Україні! Таким чином, "Рашка" вимушена буде ділитись в Україною найбільш дорогим, що має.
- запровадження єдиної світової ціни на нафту Urals
Без сумнівів, "русню" треба добивати, зокрема і економічно, бо якщо подивитись на суми, які Кремль отримує за енергоносії, стає зрозумілим – жодних компромісів та напівзаходів, лише ембарго.
Тому, сподіваємось на мудрість наших європейських партнерів!
Чому Росія історично краде все українське – дивіться відео: