Розігріваючись, тіло здатне краще розтягуватись
Йога - фантастичне заняття, яке додасть вам здоров’я та врівноваженості.
Але ж існує стільки різних стилів, то який обрати? Ми звертаємо увагу на Бікрам-йогу. Цей вид йоги доволі молодий - популярності він набув близько 30 років тому.
Бікрам-йога має дещо унікальне. Кожен учасник під час заняття виділяє багато тепла, а температура кімнати, в якій відбувається тренування, збільшується до 40 градусів за Цельсієм.
Звучить доволі лячно. Але у цьому і є секрет Бікрам-йоги. Розігріваючись, тіло здатне краще розтягуватись. Чим далі ви нахилитесь, тим краще масажуються ваші лімфатичні вузли, а через пори активніше виходять токсини. Під час вправ покращується і циркуляція крові.
Заняття з Бікрам-йоги триває півтори години. Впродовж цього часу ви побуваєте у 26 асанах. Вправи потрібно виконувати у чіткій послідовності, саме так ризик травмуватися чи розтягнути м’язи зводиться до мінімуму.
Якщо у вас проблеми із серцево-судинною системою, підскочив рівень холестерину, високий тиск - щоденні заняття Бікрам-йогою допоможуть оздоровити тіло та повернути радість життя.
ГМО
Натуральні та свіжі - ці слова найкраще характеризують якість продуктів огородництва та садівництва.
Втім, сьогодні слово “натуральний” не завжди викликає довіру. Особливо це стосується фруктів, овочів та зерна.
З початку 90-х років минулого століття, генномодифіковані зернові культури фактично без нашого відома потрапили на наш стіл.
Тільки уявіть собі пшеницю з надтривалим терміном зберігання, чи полуницю нашпиговану морозостійкими генами соснового дерева.
Метод створення генетично модифікованих організмів (ГМО) полягає в зміні генної структури рослин. Завдяки цьому вони стають менш вразливими до шкідників та хвороб. У багатьох випадках відбувається схрещування рослинних сортів з тваринними породами.
Та чи безпечно вживати такі продукти?
Під час останніх досліджень науковці виявили мутовані гени у людей, які споживали гамбургери з ГМО, а у мишей, яких годували генномодифікованою кукурудзою, розвинулось безпліддя.
Попри існуючу загрозу, полиці супермаркетів завалені харчовою продукцією з вмістом ГМО. Вживати такі продукти чи ні - вирішувати вам.