Розслідування ФБР проти Трампа – результат втручання Порошенка у політику США

21 березня 2017, 22:03

Я не виключаю, що дуже скоро Трампу може загрожувати імпічмент.

Після вчорашніх слухань в Конгресі за участі директора ФБР James Comey ця теорія знаходить ще більше підтверджень. Під час слухань голова відомства заявив, що починаючи із кінця липня минулого року, ФБР веде розслідування щодо зв'язків команди Трампа із російською стороною.

Разом із тим, російські хакери атакували обидва табори Республіканців та Демократів, втім у відкритий доступ WikiLeaks та інші джерела потрапила лише інформація із табору Хілларі, при цьому, дані переписки (мейлів) Республіканців та особистого оточення Трампа досі не були оприлюднені. Цим голова ФБР стверджує, що російська сторона працювала на інтереси одного із кандидатів (в даному випадку мова йде про Трампа).

Після відставки Майкла Флінна у Білому Домі через його зв'язки із Посольсвом РФ у США, наступним на черзі стане Пол Манафорт, колишній керівник виборчого штабу Трампа, який в серпні минулого року подав у відставку через звинувачення в роботі на команду Януковича, а також отримання 12 млн доларів за свої "консультаційні послуги".

Вже сьогодні депутатом від БПП Сергієм Лещенко оприлюднена чергова порція компромату по Манафорту, який вже підхопили журналісти New York Times та інші ЗМІ, які відверто працюють проти Трампа. Згідно із даними нардепа, Манафорт отримав 750 тисяч доларів від керівництва ПР на власний рахунок у штаті Вірджинія. Умовою контракту був начебто продаж партії комп'ютерів до України, за що і була сплачена така чимала сума. Гарний пас для подальшого розслідування ФБР, а також для опонентів Трампа.

На мою думку, у Порошенка вже зрозуміли, що побудувати продуктивний діалог із новим керівництвом Білого Дому не вдається, тому вирішили "співпрацювати зі слідством", у якого є багато запитань до американського президента. Не виключаю, що також це може бути відвертий шантаж зі сторони АП, аби схилити оточення Трампа до діалогу та нарешті призначити особисту аудієнцію із Порошенко. Очікування такої зустрічі триває вже два місяці. Два останніх візита Клімкіна до Вашингтону не принесли результатів.

Чи це втручання української сторони в американську політику ? Так, безумовно. Чи це було скоординовано із опонентами Трампа, які прагнуть більше тиску аж до імпічменту президента? Швидше, що так. І обидві сторони координуюють свої дії. Що відбудеться, якщо Трамп вистоїть та захоче відплатити, наприклад, частковим зняттям санкцій із РФ, або тиском на МВФ щодо надання чергового траншу Україні? Важко відповісти... Що пообіцяли американські партнери українській владі за таку співпрацю? Нам невідомо...

Авантюра, в яку влада країни штовхає свій народ, набуває загрозливих міжнародних масштабів. Перед тим як грати в такі ігри, керівництву країни потрібно добре подумати. Адже після можливої посадки Манафорта, адміністрація Білого Дому візьметься за топ-корупціонерів в Україні. Думаю, що матеріалів у них є більш ніж достатньо... В результаті, імпічмент можуть влаштувати вже іншому президенту...

Читайте також: Держсекретар США збирається до Росії