"Нічого не робити й співчувати": якими можуть бути підсумки саміту НАТО для України

10 липня 2024, 14:35
Читать новость на русском

На жаль, чимало західних політиків за своїм типом мислення відрізняються від українських. Багато з них хочуть йти шляхом найменшого спротиву й це стосується навіть таких важливих рішень як відповідь на міжнародну агресію.

Про це 24 Каналу розповів політолог Тарас Загородній, зауваживши, що українцям варто звертати менше уваги на різні заяви та обіцянки. Варто діяти за тими принципами, які найкраще підходять нам.

Дивіться також Фінансування безпеки України: НАТО оголосить про надання 40 мільярдів євро на 2025 рік

Продовжувати тиснути на Захід

"Ідеальна" модель поведінки частини західного політикуму у війні в Україні – це нічого не робити, співчувати українцям в концтаборах та торгувати з Росією. Але це нам не підходить", – наголосив Тарас Загородній.

Тому, за словами політолога, формула вступу України в НАТО передбачає знищення енергетики Росії, її нафтопроводів, газогонів. Тільки такою мовою можна говорити з агресором та перемогти його у війні.

Саме так Україна "дотиснула" Захід та отримала дозвіл на удари по території Росії, який ніяк не хотіли давати, бо нібито НПЗ є цивільною інфраструктурою. Зараз ми бачимо, що дрони СБУ вже по другому разу йдуть у Краснодарський край,
– зауважив політолог.

Тепер на території Росії чи не щодня щось вибухає. Системно знищується портова інфраструктура, нафтосховища, які приносять окупантам кошти для ведення війни, – все це реальні санкції, які можуть стримати ворога.

Тож підсумками саміту НАТО для України мають бути реальні кроки, зникнення застарілих мантр про те, що Росію слід залишити неподільною й з нею нічого не треба робити. Ключовими є повернення до кордонів 1991 року, вступ до Альянсу, списання всіх боргів та відшкодування з боку Росії. Тільки це влаштовує Україну.