Санкт-Петербург. Відчути себе революціонером Ви зможете за 200 рублів

13 листопада 2011, 21:28
Читать новость на русском

Північна Пальміра, культурна столиця Росії, град Петра, а для місцевих просто "Пітєр".

Чудові будівлі у стилі бароко, безліч храмів та музеїв, білі ночі та розвідні мости влітку, прогулянки на човні звивистими каналами. Чого вартий лише Ермітаж. З нього ми й почнемо знайомство з російською Венецією.

Туристичні об’єкти Санкт-Петербурга:
Крейсер Аврора
Петропавлівська фортеця
Невський проспект

Один з найбагатших музеїв світу бере свій початок з середини XVIII сторіччя. Нині у ньому понад 3 000 000 експонатів - картин, скульптур та інших творів мистецтва таких митців як Рубен, Мікеланджело, да Вінчі. Тільки уявіть, для огляду всіх експозицій необхідно пройти більше 20 кілометрів. Але, повірте, це того варто. Ціна квитка для іноземців - 400 рублів.

Музеї Санкт-Петербурга:
Ермітаж - 400 рублів
Кунсткамера - 200 рублів
Артилерійський музей - 300 рублів

Наступна зупинка - Петропавлівська фортеця. Її заклали 16 травня 1703 за кресленням Петра I. Цей день і вважається днем заснування Петербурга. Фортецю жодного разу не використовували за прямим призначенням. Вона була в'язницею, в якій утримували політичних в'язнів, наприклад Федора Достоєвського. Після 1917 року фортеця стала одним з найбільших музеїв Петербурга.

Палаци Санкт-Петербурга:
Меншиковський палац - 200 рублів
Михайловський замок - 300 рублів
Мармуровий палац - 300 рублів

Ще один музей, який варто відвідати - Кунсткамера. Саме його вважають першим російським музеєм. Тут зберігається унікальна колекція предметів старовини, які розкривають історію і побут багатьох народів. Одна з найвідоміших експозицій Кунсткамери - кімната анатомічних аномалій. Готуйте 200 рублів за вхід.

Храми Санкт-Петербурга:
Ісаакіївський собор - 200 рублів
Казанський собор - безкоштовно
Спас на Крові - 200 рублів

Багатий Санкт-Петербург і православними храмами. Один з найвідоміших - Казанський собор. Храм будували за зразком ватиканського собору Святого Петра в Римі. Саме тому він має величезну колонаду. Тут похований герой громадянської війни 1812 року Михайло Кутузов.
Ще один символ Санкт-Петербурга - крейсер Аврора. Легендарний військовий корабель пришвартований біля Петроградської набережної. На кораблі, який відіграв важливу роль у першій світовій війні та революції, постійно несуть бойову службу моряки Військово-Морського флоту. Відчути себе революціонером ви зможете за 200 рублів.

Вартість двомісного номера:
Хостел - 1200 рублів
Три-чотири зірки - 4000-8000 рублів
П’ять зірок - 8000-20000 рублів

Ну і який Петербург без білих ночей та розвідних мостів. Якщо вам пощастить завітати у російське місто на початку літа, не втратьте нагоди прогулятися ввечері і побачити над Невою розвідні мости - унікальне поєднання інженерної думки та мистецтва.