Шоу динозаврів - феєричне шоу на базі телепрограм "Прогулянки з динозаврами"
Ви думали, що динозаври вимерли 65 мільйонів років тому? Ви точно помилялися! 15 "воскреслих" викопних тварин постануть перед вами, якщо, звісно, ви не пошкодуєте віддати кілька десятків доларів за вхідний квиток.
Феєричне шоу створили на базі телепрограм "Прогулянки з динозаврами". Воно розповідає про те, як 200 мільйонів років тому жили динозаври, чим вони харчувалися та про їхні звички.
Для створення моделей динозаврів знадобилося довгих 6 років; над шоу у поті чола працювали експерти, які створювали “Матрицю” та “Зоряні війни”. Результат перевершив усі очікування - динозаври вийшли як живі. Втім, конструктори зіткнулися з багатьма проблемами, серед яких створення надлегкого каркасу, обтягнутого шкірою для динозаврів.
Для прикладу, для того, щоб зрушити ось Тиранозавра, потрібно троє людей. Перший оператор сидить на шасі, його завдання - перемістити тиранозавра по сцені. Інші два оператори керують рухами динозавра дистанційно. Вони відповідають за рухи кінцівок та голови. При створенні динозаврів розробники намагалися зробити їх якомога ближчими до оригіналу. Звісно, про живих рептилій мова не йде, але завдяки здобуткам археологів та комп’ютерним розробкам вийшло досить реалістично.
“З цією технологією, коли Ви влаштовуєте живий виступ, це зовсім не так, як в кіно, коли ви можете з десятого дубля зняти сцену. Ці моделі повинні мати змогу витримувати 12 шоу на тиждень, ми розробляли їх з великим запасом міцності, тому все має йти як по маслу”, - каже виконавчий директор Камерон Венн.
Втім, інциденти таки трапляються. Адже динозаври важать, як легкове авто, працювати з такою вагою нелегко.
“Глядач нам пробачає, і це головне. Часом динозаври падають, і ми виносимо їх зі сцени. Глядачі аплодують полеглим тваринам так, як це роблять боксерам, які в нокауті падають на ринг, і це, я вважаю, прекрасно”, - зазначив дизайнер Сонні Тільдерс.
Шоу вже поставили у кількох країнах Європи, і всюди дійство мало фантастичний успіх. Тисячі людей приходять поглянути на живих динозаврів. Знаходяться й сміливці, які кладуть руку в пащу викопної рептилії.