Її мають знати всі: пісня про Довбуша знову віруситься у тіктоці
Після того, як минулого року в українських кінотеатрах презентували фільм "Довбуш", у мережі тривалий час поширювались пісні, які були використані у кінострічці. Сьогодні ж користувачі вирішили повернути тренд у моду.
Відзначимо, що пісню "Гаєм, гаєм зелененьким" називають й іншими назвами, серед яких – "Довбуш" та "Ой, попід гай зелененький". Композиція народна, тому в сучасності існує чимало виконань, які кожен може обрати під власні вподобання. У матеріалі Show 24 розповідаємо, що нового знімають користувачі та як стати частиною тренду.
Не пропустіть Легендарний трек What Is Love знову у трендах: чим вражають цього разу
Насправді це ще один простий приклад того, як без зайвих зусиль можна спробувати себе у тіктоці. Суть полягає в тому, що треба увімкнути уривок із пісні про Довбуша з такими словами: за мнов, хлопці, за мнов свистом, опадає стежка листом. На камеру треба проспівати згадані рядки, а також додати надпис на відео, який підсумує тренд.
Користувачі здебільшого використовують три найпопулярніші фрази:
- Одруження – це справді страшно. Уявіть, на весіллі вмикається ця пісня, а він не знає слів;
- Я з того покоління, що на екошкіру казали "дермантін";
- Закарпатське вино: ну таке собі, файне-файне, за мнов хлопці, за мнов свистом.
Крім того, якщо маєте власні ідеї щодо фраз, то можете сміло їх використовувати. Рекомендуємо відзняти навіть декілька варіантів під цей тренд, можливо, один із них сподобається аудиторії найбільше.
Також додаємо приклади відео, які допоможуть у реалізації задуму.
Що відомо про народну пісню
Насправді образ ватажка опришків Довбуша висвітлено не тільки у пісні "Гаєм, гаєм зелененьким", а й у багатьох історичних повістях і легендах. Дослідники досі не можуть остаточно прийти до висновку коли й де саме виникла ця композиція, однак припускають, що первісний текст з'явився у сільській місцевості поблизу Коломиї Івано-Франківської області.
Українська пісня Довбуш. Гаєм гаєм! Михайло Мода & Тетяна Бученко & Руслана Тулякова: слухайте онлайн
Нагадаємо, що у фільмі "Довбуш", який презентували у 2023 році, автори також використали легендарну пісню, щоб підкреслити колорит місцевості та історії про головного героя.
Коротко про фільм "Довбуш"
- Стрічка "Довбуш" є одним із наймасштабніших і найдорожчих проєктів в історії української кіноіндустрії. Кінотворці цього фільму надихались реальними історичними подіями, які розгорталися на початку XVIII століття і пов'язані з повстанням опришків проти польської шляхти.
- Бюджет фільму становить 120 мільйонів гривень, з них – 65 мільйонів виділили з держбюджету.
- За словами команди фільму, у наймасштабніших сценах брали участь 500 людей, а в один момент в кадрі перебувало по 50 каскадерів.
- На восьмий прокатний вікенд фільму "Довбуш" касові збори становили шалену суму – 61 782 834 гривні, а загальна кількість проданих квитків досягла показника – 437 697.