Старт для початківців
У столиці вчетверте відбулася конференція IDCEE.
Від інвесторів - гроші для початківців у сфері IT-технологій і не тільки. Ті ж у свою чергу пропонують, окрім усього, український прототип 3D-принтера, новітні розробки у сфері електронної комерції, ігор, екології.
«Я представляю тут персональну сонячну електростанцію. Фішка в тому, що її можна зробити лише з однієї сонячної панелі. Насправді таких рішень зараз на ринку просто не існує», - констатує керівник проекту EnergyLayer Євген Сбойчаков.
«Батьки за статистикою витрачають біля 4 хвилин в день на дитину. Всього-на-всього, - розповідає керівник проекту MySchool.ua Тарас Юрчишин. - Ми, власне, ту проблему вирішуємо за рахунок сервісу, який працює в он-лайні, у вебі. Це електронний щоденник, електронний журнал, електронні домашні завдання, конспекти уроків, електронна бібліотека мультимедійна».
«Я думаю, що наступного року треба буде втримати рівень. Це дуже важливо. Рівень цього року був просто дуже серйозний. Утримати і посилити, якось привнести щось нове, - говорить про цьогорічну конференцію IDCEE керуючий директор TA Venture, організатор конференції Вікторія Тігіпко. - Цим IDCEE і відрізняється. Щороку ми запрошуємо нових відомих підприємців з глобальних компаній, успішних компаній, представників венчурної індустрії, тих, які не відкрили для себе регіон Центральної та Східної Європи, СНД, Росію, Україну. Для яких це в новинку. Але коли вони приїжджають, вони зовсім по-іншому дивляться на регіон і його потенціал».
Загалом, конференцію відвідали близько 3000 осіб із 45 країн світу. А за два дні на розсуд інвесторів були представлены 150 проектів, дві третини яких – з України.