Кривий логотип Apple на iPhone підвищив вартість смартфона в рази

13 квітня 2021, 10:03
Читать новость на русском

Джерело:

MacRumors

Не завжди брак продукції означає неможливість її продати. Іноді якісь особливості в дизайні, які виходять за рамки прийнятої технології, навпаки привертають увагу покупця. Так, iPhone 11 Pro з дефектом логотипа тепер коштує значно дорожче початкової ціни.

Apple встановила суворі стандарти контролю якості на своєму конвеєрі, щоб запобігти виробничим помилкам. Проте, це зовсім не означає, що такі помилки не трапляються. У Twitter опублікували фото iPhone 11 Pro, логотип на задній панелі якого нанесено відверто криво.

Цікаво Партія смартфонів Vivo згоріла в аеропорту Гонконга: авіакомпанія заборонила їх перевезення

Хто купив бракований iPhone

Смартфони Apple з таким дефектом зустрічаються вкрай рідко – один пристрій з мільйона. Судячи зі знімків, логотип Apple зміщений вправо від центру, а його лівий нижній край розташовується трохи нижче, ніж правий.

Twitter-аккаунт Internal Archive, який часто публікує зображення прототипів Apple, заявляє, що такий дефект може зустрічатися навіть рідше, ніж раз на мільйон. І цей факт привертає значну увагу колекціонерів, для яких такі особливості є не причиною відмовитись від покупки, а навпаки – причиною отримати річ для своєї колекції.

Спочатку Internal Archive стверджував, що екземпляр з фото продали в Apple Store за 2700 доларів. Проте видання world of buzz пізніше написало, що Internal Archive зв'язались з початковим власником смартфона і той повідомив, що його ще не продано. В розмові з world of buzz адміністратор сторінки сказав, що телефон було виставлено на аукціоні Yahoo в Японії, але покупця на нього не знайшли.

З тих пір адміністратор зв'язався з власником телефону і дізнався, що є третя сторона, яка зацікавлена в покупці телефону у власника.

Телефон був куплений в магазині Apple в Китаї, і у власника навіть є відповідна серійна коробка, щоб довести її оригінальність,
– сказав він.

Продавець тепер просить 4100 доларів. І угода, ймовірно, вже підтвертджена і, за словами Internal Archive, ми скоро можемо дізнатися, хто є покупцем. Як повідомляється, це хтось "дуже відомий".

В цілому, браковані продукти Apple досить рідко залишають стіни фабрик, на яких вони виробляються. Проте, іноді все ж потрапляють в роздрібні магазини. Каліфорнійський техногігант найчастіше без проблем змінює дефектні пристрої.