Як дізнатись, що вас заблокували в месенджері: рішення для Telegram, WhatsApp та Viber
Сучасні месенджери – Telegram, WhatsApp чи Viber – не повідомляють користувачеві, що хтось його заблокував. Якщо в соцмережах про це можна дізнатись, перейшовши на сторінку користувача, то в цьому випадку так не вдасться. Як же дізнатись про бан?
Усі месенджери мають деякі спільні риси в тому, як працюють їхні функції блокування. Розглянемо спільні, а також їх відмінності.
Цікаво Як прибрати непотрібний об'єкт з фото на Android: детальна інструкція
Telegram
Цей месенджер стає дедалі популярнішим, швидко нарощуючи аудиторію завдяки своїй функціональності та обіцяній безпечності. Його обирають переважно молоді люди, яким важлива технологічність та регулярна поява нових функцій.
Якщо ви хочете когось заблокувати, достатньо перейти на сторінку користувача й у меню обрати "Заблокувати". При цьому сам заблокований не отримає жодного сповіщення, а ваш чат з обох сторін не зазнає жодних змін: усі повідомлення та медіа залишаться доступними.
- Єдина візуальна зміна, яку можна буде помітити – зникнення аватара. Якщо вас заблокували, ви більше не побачите головну фотографію співрозмовника, а на її місці тепер демонструватимуться перші букви імені.
- Найголовніше, що тепер жодне ваше повідомлення не буде доставлене до адресата – біля бульбашок повідомлень стоятиме одна відмітка, а не подвійна. При цьому, зверніть увагу, на тому кінці буде видно статус "Пише", якщо ви набиратимете текст.
- У випадку з дзвінками все очевидніше: месенджер не створюватиме видимість роботи, а відразу напише "Не вдалося з'єднатися", посилаючись на налаштування приватності.
- Уже через кілька хвилин у статусі відвідування вашого співрозмовника з'явиться помітка "Дуже давно".
Месенджер від компанії Meta недалеко пішов від попереднього. Хоч він і не володіє величезною кількістю тих функцій, які пропонує Telegram, WhatsApp продовжує залишатися в українському топі месенджерів.
Тут ситуація з блокуванням дуже схожа:
- Повідомлення просто йдуть "в один кінець", залишаючи відмітку про прочитання сірою, а не синьою.
- Аватар також зникає, а на його місці ви побачите схематичну піктограму силуету людини.
- З дзвінками історія дещо інша – якщо ви спробуєте подзвонити користувачеві, який вас заблокував, ви будете чути гудки, однак на тому кінці жодного дзвінка не пролунає, як і сповіщення.
Viber
Нарешті, останній месенджер, який довгий час утримує першість серед українських користувачів – Viber. Його часто використовують у корпоративному спілкуванні.
Як і в попередніх випадках, у разі занесення вас до чорного списку ви про це не дізнаєтесь прямо. У чаті не буде жодних сповіщень про блокування або заборону на повідомлення або дзвінки.
- Визначити, що співрозмовник вас заблокував можна лише за однією ознакою: повідомлення не доставляються (одна сіра галочка), хоча людина знаходиться "В мережі".
- Статус "В мережі" може й не відображатись, але якщо людина явно заходить у Viber, а ваші повідомлення в статусі "Не доставлені" — висновок очевидний.
- При цьому ваш вихідний дзвінок усередині Viber вічно показуватиме "Виклик", але співрозмовник його навіть не побачить.
Якщо співрозмовник розблокує вас, то всі повідомлення, які ви йому написали, будучи в бані, доставлені не будуть, однак у вас відображатимуться в статусі прочитаних.
Ваш смартфон приховує чимало секретів та неочевидних функцій з допомогою яких ви можете зробити користувацький досвід значно зручнішим. Ми розповідаємо вам про найцікавіші секрети чи додатки у рубриці Поради Техно 24.