У Берліні збирають гроші для дітей з Донбасу на літній табір
У Берліні активісти проводять акцію по збору коштів для організації у передмісті німецької столиці літнього табору для дітей з прифронтової зони.
Про це повідомляє повідомляє "Укрінформ".
Читайте також: Вікторія Бекхем випустила благодійну колекцію футболок із зображенням Spice Girls
Протягом декількох днів, починаючи з суботи, бажаючих запрошують на своєрідний вернісаж робіт, в основному юних майстрів, які можна придбати і зробити пожертвування.
Усі зібрані гроші підуть на організацію табору для дітей в рамках проекту Music Rettet, який є частиною великого благодійного проекту Heart for Ukraine,
– зазначила координатор проекту, німецький скрипаль з українським корінням Марина Бондас.
Зокрема, 5 картин приїхали до Берліна з Авдіївки. Їх написали місцеві хлопці під керівництвом Алана Маєра. Художник, який народився у Санкт-Петербурзі, має ізраїльський паспорт і живе в Берліні, часто буває на Донбасі, їздить в рамках проектів і проводить з хлопцями заняття: знайомить з різною технікою, показує, як грунтувати полотно, як писати картину.
Читайте також: Школярка, яка підкорила Європу: українка здобула перемогу на математичній олімпіаді
Берлінський фотограф Ілля Мантель, координатор педагогічного процесу у літньому таборі під Берліном, також проводить заняття з дітьми з художньої фотографії. На виставці-продажу представлено кілька спільних робіт.
14-річний Женя з Авдіїївки, учасник торішнього табору, підготував кілька чудових, глибоких фотографій, які показують рідні місця. Хлопчик живе під опікою, захоплюється фотографією і музикою. Ряд картин приїхали з Мар‘їнки, дещо прислали із Золотого.
Ще одна добірка картин була намальована хлопцями в літньому таборі минулого і позаминулого літа. Кілька творів надали юні художники з різних регіонів України, вони були учасниками творчих конкурсів.
Прикраси з бісеру передали мама і донька з Краматорська. Вони пережили окупацію, війну і зараз виготовляють свої прикраси, зокрема, для благодійних цілей. Місце для проведення "вернісажу", свою галерею GeoArt запропонував німецький грузин Ілля Басилашвілі, якого не залишив байдужим проект допомоги українським дітям з прифронтової смуги.