Україна вперше показала військову техніку на міжнародній виставці у Філіппінах: фото

27 вересня 2018, 21:10
Читать новость на русском

Продукція українського оборонно-промислового комплексу вперше з’явилася на Міжнародній виставці та конференції з оборони і безпеки ADAS-2018. Подія відбувається у столиці Філіппін – місті Маніла з 26 до 28 вересня.

Про це повідомляє прес-служба державного концерну "Укроборонпром".

Дивіться також: На узбережжі Азовського моря відбулись масштабні військові навчання: вражаючі фото та відео

Українська делегація, яку очолює Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Філіппіни за сумісництвом Олександр Нечитайло, зустрілася із президентом Філіппін Родріго Дутерте.

Під час зустрічі Нечитайло та в.о. директора «Спецтехноекспорту» Владислав Бельбас домовилися з президентом Республіки Філіппіни про прискорення підписання угоди про військово-технічне співробітництво з Україною.

Президент Філіппін оцінив участь України у виставці ADAS-2018 як надзвичайно важливу для розвитку двостороннього співробітництва,
– мовиться у повідомленні.

На виставці українську військову техніку демонструють з використанням сучасних технологій, за допомогою відео в форматі віртуальної реальності.


Військова техніка України вперше представлена на виставці ADAS-2018/ Джерело: https://spetstechnoexport.com

"Таким чином, відвідувачі українського стенду знайомляться із сучасними зразками вітчизняної техніки, серед них - БТР-4МВ від ДП "ХКБМ імені Морозова", 3D радар 80К6Т, розроблений КП "НВК "Іскра", багатоцільові транспортні літаки Ан-132 і Ан-178 від ДП "Антонов", самохідний міномет калібру 120 мм на базі шасі бронеавтомобіля Барс-8 від ДП "Укроборонсервіс", – повідомили представники "Укроборонпрому".


Що таке "Спецтехноекспорт"?Державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство, основною сферою діяльності якого є експортно-імпортні відносини на світовому ринку продукції та послуг військового та подвійного призначення. Підприємство залучає в Україну передові технології та методи організації виробництва, реалізуючи спільні з іноземними партнерами проекти, сприяє проведенню наукових досліджень у сфері військових технологій.