Українська влада наближає свій кінець, – Гнап

6 грудня 2017, 22:11
Читать новость на русском

Український журналіст та відеоблогер 24 Каналу Дмитро Гнап про рекомендацію звільнити Соболєва та реакція світу на це – в інтерв'ю 24 Каналу.

Про Соболєва

– Вони вже частину ходів зробили чи почали робити їх півтора року тому. І ось уже доходять до фіналу цієї шахової партії. Очевидно, куди все це йде. Мені це було очевидно після перемоги Петра Порошенка на виборах і формування його виборчого списку.

Тут не залишилося позавуличних механізмів, тому що адекватні люди в парламенті, які могли б вплинути на цю ситуацію і заблокувати через парламент знищення антикорупційних органів, зокрема і НАБУ, в переважній меншості.

– Влада наближає свій кінець, рубаючи активно сокирою у той дрючок, на якому сидить. Цілком очікувано.

Реакція світу

– Колеги із західноєвропейських та північноамериканських країн дивляться на все це як на Середньовіччя. Колеги з Азербайджану та Казахстану дивляться на нас до певної міри, як на взірець, тому що тут є певна відкрита активна політика та потужне громадянське суспільство.

Західні колеги розчаровані тому що вони думали, що за деякий час ми станемо ближчими до них. За чотири роки після такого важкого випробування, яким був для нас Майдан, ми почали скочуватися ближче до Казахстану та Узбекистану.

– Зараз нам залишаються вуличні заходи для того, щоб захищати НАБУ. Нам не залишається іншого вибору, як у якомога більшій кількості чесних людей сидіти не у соцмережах, а йти в політику, щоб викидати покидьків, клептократів, крадіїв та вбивць з цієї влади.

Про політичні партії

– Насправді немає ніякого "БПП", "Народного фронту", чи "Опозиційного блоку". Існує єдине величезне міжфракційне, міжпартійне політичне об’єднання – "Партія до корита". Вона руками окремих департаментів визначають, хто сьогодні "мочить" корупціонерів. Вони уже там приймають і ухвалюють рішення.

Це єдина величезна корумпована пов’язана круговою порукою корпорація, яку очолює "БПП" та "Народний фронт" сьогодні. А завтра вони можуть помінятися. А потім будуть голосувати за домовленістю при новому Президенті.

Більше про корупцію – дивіться в інтерв'ю.