Увага інвесторів буде прикута до показників виробничого сектора
Поточний тиждень на фінансових ринках відкриє Китай, який опублікує показники виробничого сектора. Ці дані продемонструють, наскільки китайській економіці вдалося впоратися зі своїми проблемами. Крім того, у понеділок, 23 вересня, вийдуть ще кілька аналогічних індексів, але вже з інших регіонів - Франції, Німеччини, Єврозони і США.
У вівторок, 24 вересня, очікується оприлюднення низки показників з Німеччини, найважливіший з яких - індикатор умов ділового середовища. У центрі уваги перебуватиме також Канада, де планується вихід звітів щодо обсягів роздрібної торгівлі. Тиск на американський долар чинитиме вересневе значення індексу споживчої впевненості, а також блок статистики з ринку нерухомості
«В середу, 25 вересня, новозеландський долар буде досить волатильним під впливом звіту зовнішньоторговельного балансу країни. Найцікавіші звіти у цей день вийдуть у США. Зокрема, дані щодо продажу первинного житла і обсягів замовлень на товари довгострокового користування», - розповіла аналітик компанії TeleTrade Аліна Марчук.
Четвер, 26 вересня, буде досить активним для всіх валют. На європейську валюту матиме вплив блок статистики з регіону. Зокрема, індекси цін на житло.
При цьому за словами Марчук, основним драйвером для новозеландського доллара стане індикатор упевненості в діловому середовищі. В Англії вийде сальдо платіжного балансу, яке визначить напрямок фунта. На долар вплинуть показники американського ВВП, а також індекси споживчих витрат.
У кінці тижня активізуються азіатські майданчики. Зокрема, у п'ятницю, 27 вересня, Японія порадує індексами споживчих цін, у Німеччині вийде звіт за обсягами роздрібнОї торгівлі. У Франції - дані за споживчими видатками та індекси цін. Швейцарія опублікує показники провідних економічних індикаторів. Наприкінці дня буде оприлюднена статистика зі США, яка дозволить повною мірою оцінити зміни у рівні доходів та обсяги видатків американців.