Викрадення листування Клінтон має російський слід, – Vicе

26 липня 2016, 07:22
Читать новость на русском

Федеральне бюро розслідувань США розслідує викрадення електронного листування керівного органу Демократичної партії – Демократичного національного комітету.

Про це повідомило "Радіо Свобода".

Про це викрадення і про можливість причетності до нього Росії чи інших країн повідомили й членам комітету у справах розвідки Палати представників Конгресу США, і там шукатимуть додаткової інформації про це,
– заявив чільний представник демократів у цьому комітеті Адам Шифф.

При цьому медіа-група Vicе опублікувала факти розслідування американськими компаніями з кіберзахисту щодо зламування електронного листування Демократичної партії.

Результати розслідування безперечно вказують на роботу російських спецслужб, йдеться в статті оглядача Томаса Ріда.

Повідомляється, що після проблем з роботою мереж партії в квітні, компанія з кіберзахисту CrowdStrike заявила про існування "двох серйозних супротивників" в мережі, відомих в середовищі кібербезпеки як APT 28 і АРТ 29, де АРТ означає Просунута Стійка Загроза, іншими словами шпигунські хакерські групи.

У CrowdStrike заявили, що обидві групи відносяться потужних розвідувальних служб російської влади.

APT 29, яка потрапила в мережу як мінімум з літа 2015 року, була ідентифікована як ФСБ, а АРТ 28, що проникла у мережу тільки в квітні 2016 року – відноситься до ГРУ РФ.

Нагадаємо, сайт WikiLeaks оприлюднив листи Гіларі Клінтон, які викрали із серверів Національного комітету Демократичної партії. У листуваннях вона понад сотню разів згадувала Україну.