Волонтери та родичі шукають зниклих майданців вже більше року
Більше, ніж півсотні майданівців і досі не можуть знайти. Їхніх прізвищ немає в списках загиблих, але й додому вони не повернулися. Їхні родичі не втрачають надії. Паралельно з міліцією зниклих шукають і волонтери.
Галина рік оббиває пороги міліції та СБУ — просить волонтерів допомогти знайти її 40-ка-річного сина-епілептика. Востаннє вона бачила Максима у грудні 2013-го року. Потім зв'язок із ним обірвався. Та згодом Галина побачила у новинах, що на Майдані хтось допоміг людині з нападом епілепсії.
Жінка одразу взяла фото та поїхала на Майдан й одразу ж натрапила на слід сина. Багато людей бачили Максима — він працював на кухні, а до медиків приходив по ліки. Зрештою, жінці порадили шукати чоловіка у Печерському відділку міліції, там слід обірвався.
Схожа історія і у Фаїни з Рівненщини. Її сина теж бачили на Майдані у день розстрілів. Відтоді він зник. Чоловіка шукали серед загиблих.
Читайте також: Відбулась презентація фотолітопису про події Євромайдану
Шукали зниклих і волонтери. За їхніми списками, з листопада до квітня на Майдані немов би розчинилися 55 людей — від 19-ти до 78-ми років. Шукали і в моргах, і крематоріях, і в лісах під Києвом. Все марно. На кладовищі у Броварах бачили безіменні могили.
Та в міліції той момент не коментують. Кажуть лише, що майданівців шукають. Офіційно родичі зниклих подали до органів 121 заяву.
Багато людей зникли без вісти 18-го лютого, коли на Інститутській протестувальники билися з "Беркутом". Після тих сутичок дехто з майданівців лежав на землі без ознак життя. Потім було 20-те лютого з масовими розстрілами.