Вседорожній Skoda Superb, Porsche Pajun та унікальний автопілот від BMW
Skoda продемонструвала вседорожню модифікацію універсала Super, Porsche планує випуск конкурента BMW 5 Series та Mercedes E-Class, а BMW представила унікальний автопілот.
Skoda Superb Combi Outdoor
Skoda представила вседорожню модифікацію універсала Superb. Від звичайного "сарая" версія Outdoor відрізняється захисним пластиком по периметру кузова, видозміненими бамперами та вищим кліренсом.
Також автомобіль можна буде замовити зі системою повного приводу на базі муфти Haldex четвертого покоління.
Вседорожньому Superb відрядили чотири бензинові і три дизельні двигуни, об'ємом від 1.4 до 3.6 літра. Діапазон потужностей - від 125 до 260 к.с. Коробок передач передбачено три: шестишвидкісна "механіка", робот DSG на 6 та 7 ступенів.
Замовити пакет Outdoor для універсала Superb можна буде за €1695.
Porsche Pajun
Porsche планує випустити абсолютно нове середньорозмірне авто. Модель повинна розташуватися на щабель нижче від Panamera і стати конкурентом BMW 5-ї серії, Mercedes E-Class та Maserati Ghibli.
За словами представників Porsche, це - частина стратегії нарощення обсягів реалізації нових авто. У компанії планують продавати 200 тис. машин щороку, починаючи з 2015-го.
За попередньою інформацією, новинка отримає назву Pajun - від слів Panamera і Junior. Представлять авто не раніше 2016 року. І взагалі запуск моделі залежить від успіху нового компактного кросовера - Porsche Macan.
Дрифтовий автопілот
Компанія BMW представила унікальний автопілот. Технологія під назвою Ultimate Drifting Machine може не просто управляти автомобілем у місті чи на трасі, а й вводити його в керований занос.
Автомобіль здатний самостійно входити у глибокий занос, однак система не дає йому розвернутися на 180 градусів.
Усю необхідну інформацію автопілот отримує з цілого комплексу датчиків. До його складу входить лазерний сканер, радар, ультразвукові сенсори та низка камер.
На основі отриманих даних система може обертати кермо для оптимального кута "атаки", давати "газу" чи навпаки підгальмовувати окремі колеса. У результаті авто стабільно і плавно дрифтує до кінця повороту.
За словами BMW, система Ultimate Drifting Machine пройшла на серійних моделях уже близько 15 тис. кілометрів у тестовому режимі зі середньою швидкістю 130 км/год.