Втричі скоротити витрати на опалення помешкань – це реальність

19 вересня 2011, 08:00
Читать новость на русском

Рахунки за опалення зростають і надії на жодну економію нема. Якщо раніше ми чули, що мешканці країн ЄС 50% зарплати витрачають на оплату тепла у своєму домі, то співчували їм. Але нині, коли надійшла наша черга платити за газ європейську ціну, отримуючи при цьому українську зарплату, надійшов час замислитись про справедливість у цьому світі.

Та ось халепа – рахунки за газ виставляє наш північний сусід, на якого впливати ми не можемо. Тому єдиним шляхом зниження витрат на опалення є застосування енергоефективних технологій. Звучить ніби складно, але на практиці все просто: уявіть, що Ви натиснули кнопку і газовий лічильник крутиться вдвічі повільніше.

Подібні диво-пристрої давно відомі у цілому світі, а у Європі вже навіть заборонено зводити будинки без поквартирної енергоефективної вентиляції. У цьому також полягають переваги «демократичного суспільства» - кожен господар помешкання сам вирішує, скільки грошей він віддасть за опалення. Для прикладу, приточно-витяжна вентиляційна система «ЛОССНЕЙ» виробництва японської корпорації Міцубіші Електрик дозволяє скоротити втрати тепла на 83%. А переведення опалення з газу на теплові помпи дозволить знизити витрати у 3-4 рази.

Ці та інші технології, зокрема, були презентовані на конференції у Львові 14 вересня.

Представники львівських кліматичних компаній переймають досвід задоволених користувачів японських технологій

Присутні побачили конкретні школи, торгові центри, готелі та офіси, опалювані тепловими помпами «ЗУБАДАН», також японського виробництва.
Виявилося, що на Львівщині вже експлуатуються медичний заклад, ресторан, відпочинковий центр, які зігріває альтернативна енергія. Що характерно, завдяки зниженню витрат на опалення цих об’єктів, їх комфортність, а відповідно і привабливість для відвідувачів лише зросла.
Тепер власники нерухомості мають на що орієнтуватися задля скорочення видатків на утримання своїх об’єктів.

Відпочинковому комплексу у засніжених Карпатах тепер не бракує тепла

І головне – власники можуть стати повноцінними господарями нерухомості, отримавши доступ до найновіших японських технологій енергоефективності.

Дитячий садок на Харківщині опалюється лише технологією ЗУБАДАН

Також важливо, що йдеться про чисту енергію, яка не завдає шкоди довкіллю і навіть більше – скорочує викиди парникових газів.
Тому кожен власник системи «ЛОССНЕЙ» чи «ЗУБАДАН» може не без підстав вважати, що він не лише зекономив на теплі, а й зробив свій вагомий внесок у боротьбу за «зелене майбутнє».