Як президенти зустрічали українських дітей на кордоні

11 червня 2017, 17:14
Читать новость на русском

Президенти України та Словаччини Петро Порошенко та Андрей Кіска відповідно, а також дружина українського гаранта Марина зустрілися з дітьми українських військових і переселенців, які поїдуть на відпочинок до Угорщини.

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

"Це майбутнє України. Впевнений, що коли вони будуть дорослми, Україна вже буде членом ЄС. Ми все будемо для цього робити: будемо змінювати країну, будемо захищати нашу державу, будемо захищати демократію, свободу і волю", – підкреслив український президент.

Читайте також: "Безвізовий поїзд" з українцями прибув до Польщі: перші фото

Порошенко побажав дітям гарного відпочинку в Угорщині

Також він наголосив, що прапорці ЄС і України, які тримали в руках діти, якраз і є тим самим "символом єдності Європи та України".

Крім того, очільник нашої держави привітав з днем народження одну зі школярок Віолетту Беззуб і побажав усім дітям гарного відпочинку.

За підтримки Міністерства закордонних справ України та Угорського Уряду вже четвертий рік поспіль в Угорщині відбувається літнє оздоровлення дітей із сімей учасників АТО, родин переселенців, малозабезпечених сімей та обдарованих дітей з різних регіонів України. Наразі вже більше 1500 дітей мали змогу відпочити та оздоровитися на курортах озер Веленце та Балатон в Угорщині,
– підкреслили у прес-службі українського президента.

Зауважимо, що з 11 червня по 26 серпня цього року планується прийняти 700 дітей як безпосередньо з території Східної України, так і з сімей учасників АТО. Перша група зі 112 дітей віком від 8 до 15 років прибуде до Угорщини на відпочинок 11 червня.


Більшість тих, хто їде відпочивати до Угорщини – діти переселенців і учасників АТО

Читайте також: Петро Порошенко відкрив "символічні двері" в ЄС

До слова, цього року сусідню країну відвідають також переможці міжнародного соціального проекту "Книга Добра", який організовується з благословення Кардинала, верховного архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара, за підтримки Міністра Закордонних Справ України Павла Клімкіна та Угорського Уряду. Основною метою та завданням цього проекту є створення книги із цікавими історіями та ілюстраціями про добро із залученням понад 300 тисяч осіб.