Чому в літаку не можна пити каву та чай: "секрет" бортпровідників неприємно здивує

11 листопада 2024, 12:00
Читать новость на русском

Для незліченної кількості мандрівників філіжанка кави є невідійманою частиною ранкової рутини, особливо під час перельотів. Проте багатьох здивує, що бортпровідники, які подають гарячі напої пасажирам, самі не вживають їх.

Вам теж слід добре подумати, перш ніж замовити ароматну Lavazza або освіжаючий чай каркаде. Експерт назвав "негігієнічну" причину, через яку не слід замовляти гарячі напої під час польотів, повідомляє 24 Канал з посиланням на Express.

Читайте також  Такого не робив ще ніхто: велика авіакомпанія відкрила "кабіну для обіймів" – як виглядає

Чому не варто замовляти чай або каву під час польоту

Оскільки туристичні подорожі набирають обертів і все більше людей бронюють подорожі, чашка чаю чи кави під час польоту може здатися чудовим способом розслабитися. Проте Артур Готьє, експерт з чаю Nio Teas, має кілька порад, які можуть змусити вас двічі подумати, перш ніж замовляти цей гарячий напій.

Готьє підкреслив потенційні ризики для здоров’я, пов’язані з вживанням чаю та кави в літаках, зокрема через якість бортової води.

Вода, яка використовується для чаю та кави в літаках, надходить із великих резервуарів, які, скажімо так, не привертають такого рівня уваги, як ваш кухонний кран удома… А кавоварки часто ставлять прямо біля туалетів,
– зазначив він.

Для тих, хто має чутливий шлунок або ослаблену імунну систему, ця не дуже прісна вода може призвести до чогось іншого, ніж просто дискомфорт.

Згодом це нехтування може призвести до накопичення залишків, мікробів і бактерій, що робить ситуацію ще менш апетитною, а з машинами, розташованими так близько до туалетів, зрозуміло, як може бути порушена гігієна.

Чим замінити ці гарячі напої

Якщо пасажиру потрібно підвищити рівень кофеїну, слід попросити кока-колу або пепсі.

А, коли захочеться чаю, експерт рекомендує попросити пляшку води разом із чашкою гарячої води – можна замочити чайний пакетик у пляшці та підігріти в гарячій воді. Звичайно, цей метод затратніший в часі, але безпечніший.