Життєвий баланс - це регулярний відпочинок, спілкування з родиною, друзями, природою
Робота, фінанси, зустрічі…Доволі часто кар’єра та заробляння грошей стають чи не головною турботою сучасної людини. Відірвані від природи, від родинних зв'язків, ми часто віддаємось обставинам, які нам диктує прогрес.
Інколи складається враження, що життя проходить повз. Саме це відчуття і є проявом дисбалансу, порушення гармонії. У стані постійного стресу та невдоволеності марно сподіватись і на здоров’я фізичне. Зарадити ситуації допоможуть регулярний відпочинок, спілкування з родиною, друзями, природою. Адже, збалансованим життя можна вважати лише тоді, якщо усі його сфери реалізовані.
Головна ознака того, що ми знаходимося в гармонійному стані, це відчуття радості. Хоч на мить приділіть увагу оточуючим, довкіллю, порадійте милим дрібницями. Такий підхід допоможе відновити життєвий баланс сил, гармонію із самим собою.
Сміх
У світі для людини немає нічого кориснішого, ніж сміх. Гумор допомагає у всьому. Сміх нормалізує тиск, активізує мозкову діяльність, покращує дихання, травлення, а також підвищує імунітет організму. За висновками медиків, позитивні емоції - це потужний стимул людському організму боротися з будь-якою недугою самостійно.
А ще це чудова зарядка для усього організму. Коли людина сміється ,працюють приблизно 80 м’язів тіла. До того ж сміх - чудовий засіб проти поганого настрою.
“Коли ми сміємось, працюють м’язи діафрагми, а також черевні м’язи. Легені отримують більше кисню, покращується циркуляція крові. І це не все. Під час сміху, мозок виробляє ендорфіни, так звані гормони щастя, які покращують емоційним стан. Ці природні стимулятори нейтралізують інший гормон - кортизон, який бере участь у розвитку стрес-реакцій. Тому сміх, знімає стрес, даруючи відчуття ейфорії”, - розповіла Джулі Вайтхед (Клуб сміху).
Сміхотерапію у багатьох країнах використовують для швидшого одужання хворих. Вчені довели, веселі люди на 40% рідше страждають на серцево-судинні захворювання. 5 хвилин здорового сміху можуть замінити 40 хвилин відпочинку. А ще психологи з’ясували, у людей, які часто усміхаються, легко вирішуються проблеми. Отож, смійтесь, і будьте здорові!