Журналісти дізналися, як склалось життя поранених на Майдані
Багато з тих, хто творив Революцію Гідності, постраждали за свої переконання на Майдані – під час кривавих подій у лютому вони отримали поранення. Журналісти дізналися як зараз – майже рік потому – живуть герої.
Майже рік тому звичайні українці прийшли на Майдан, аби змінити країну. Вони не стояли осторонь, а були у центрі подій. Заради кращого майбутнього вони боролися і здолали кривавий режим. Бажаючи змін пожертвували власним здоров'ям.
Один з активних учасників подій на Майдані – Віталій був на головній площі країни під час найкривавіших подій. 18 лютого на Шовковичній беркутівець вистрілив йому в око. Закривавленого хлопця волонтер витягнув з поля бою. У лікарні йому повідомили, що врятувати око не можливо. Він переніс кілька операцій на око та пройшов курс реабілітації у Польщі. Незважаючи на все, що довелось пережити, каже, – про лютневі події не шкодує. От-тільки вид діяльності доведеться змінити через травму.
Під час мирної ходи до Верховної Ради 18 лютого три поранення отримав Михайло. Він був на Майдані з перших днів. Куля, яка потрапила в живіт Михайла, назавжди залишиться у тілі. Після тривалої реабілітації він повернувся на роботу і навіть патрулює місто у "Нічній варті".
Михайло каже, що на лікування та реабілітацію від держави не отримав нічого. Допомогли волонтери.
Психологи кажуть, після революційних подій сформувалося особливе братерство. До сьогодні волонтери та революціонери спілкуються та підтримують одне одного. У більшості постраждалих на майдані травми лишились не лише тілесні, а й душевні.
У списку поранених на Майдані, за підрахунками волонтерів, майже 700 людей. Більшість – уже реабілітувалися. Та четверо активістів досі у важкому стані.