Біллі Джін Кінг - бунтарка, борець та просто Жінка з великої літери
Протягом тисячоліть жіноцтво намагається довести, що воно принаймні нічим не гірше за сильну половину людства.
Доводити рівність пробують різними способами. Та є такі унікальні особистості, яким вистачило мужності та сил перевершити цю сувору, зверхню та жорстоку іншу частину планети на ділі. Вже перші кроки Біллі Джін Кінг у великому спорті сколихнули увесь світ. Тенісна бунтарка спочатку приголомшила всіх на Уімблдоні 1963 року. Американка першою серед жінок поклалась на сильну подачу та удари зльоту, що просто таки шокувало тенісний, аристократичний світ. Та це були лише квіточки. На той час жіночий та чоловічий теніс - були двома різними вимірами.
Кінг обурювало те, що ті хто не в спідницях набагато популярніші, і основне, отримують більше грошей за проведені турніри. Спочатку Біллі підбурила ще сімох тенісисток і разом вони створили окремий жіночий професійний тур "Вірджінія Слімз" - на честь нових популярних цигарок. Її принциповість і впевнена послідовність втілювання власних задумів дозволила жіночому тенісу вийти на новий, зовсім інший рівень.
Відправною точкою став славетний так званий "поєдинок статей"
Біллі Джін Кінг викликала на дуель 55-річного Боббі Ріггса. Переможець цього протистояння отримував на той час, шалені 100 тисяч доларів. У вечір матчу в Х'юстонському "Астродомі" був справжній карнавал. Натовп - понад 30 людей - потужним струменем помчався на трибуни. Кінг винесли на корт 6 лакеїв. Біллі зверхньо подарувала Ріггсу маленьке порося, назване на його честь. Вже після цього упевнена посмішка Боббі Ріггса на довгі роки зникла з його обличчя. Біллі приголомшливо провела поєдинок, здолавши опонента протилежної статі у трьох сетах: 6:4, 6:3, 6:3. Бідолашний задиханий Боббі ледь-ледь перескочив сітку аби підбігти та привітати тріумфаторку. Біллі теж зробила стрибок та куди вагоміший та фатальніший у хорошому розумінні цього слова. Тепер не було поняття жіночий чи чоловічий, тепер виникло два рівноправних виміри.
За свою дивовижну кар'єру Кінг здобула 12 перемог на турнірах Великого шолому, 6 з яких Уімблдон, що досі залишається рекордом. У 1990 році Біллі увійшла у топ-100 найвпливовіших американців XX століття. Також отримала з рук Барака Обами Президентську медаль Свободи, що є найвищою цивільною відзнакою в США. Тепер, коли їй вже майже 70 Біллі продовжує боротись за рівноправ’я у всіх сферах. Це її життєвий тягар, який робить її такою неповторною та водночас тією ж просто Жінкою з великої літери, без якої ми мужчини не мужчини.