Не в той бік допомагають: яка країна ЄС сприяла ініціативі Угорщини зняти санкції з Усманова
Джерело:
AktualityПроросійські активності Угорщини вже ні для кого не дивина. Однак виявляється, що такі дивні вподобання має не лише цей сусід України.
Дивна позиція Словаччини щодо російських олігархів
Як відомо, наближений до Путіна російський олігарх Алішер Усманов програв суд в ЄС щодо зняття санкцій. Виявляється, не лише Угорщина лобіювала його інтереси перед надважливим процесом.
Цікаво Влаштувався водієм вантажівки: хто з українських мільярдерів прибрехав заради поїздки за кордон
У лютому Словаччина на засіданні глав МЗС країн ЄС підтримала пропозицію Угорщини зняти санкції з Алішера Усманова та ще двох російських олігархів. Словацький прем'єр Роберт Фіцо вів з цього питання переговори з угорськими колегами у грудні 2023 року.
Правила гри у сучасному бізнес-світі стрімко змінюються. Сьогодні як ніколи важливо дбати про баланс роботи та відпочинку, щоб мати сили та натхнення підкорювати нові бізнес-вершини. І Škoda Karoq легко допоможе з цим. З понеділка по п’ятницю будь на зв’язку навіть в дорозі за допомогою бездротового підключення телефону. А у вихідні сміливо рушай з родиною на відкриття нових місць, завдяки Off-Road режиму. І це далеко не все…В обмін на цю послугу словаки просили угорців посприяти виключенню з санкційного списку бізнесмена Йозефа Гамбалека. Той "догрався" через зв'язки з байкерською організацією "Нічні вовки", яка теж близька до Путіна.
Цікаво, що Угорщина вимагала сприяння Словаччини у кількох справах про зняття санкцій:
- Аркадій Волож (засновник "Яндекса");
- Сергій Мдоянц (радник Кремля з питань відносин з ЄС);
- Алішер Усманов (олігарх, близький до Путіна);
- Нікіта Мазєпін (колишній гонщик Формули-1);
- В'ячеслав Кантор (російський мільярдер).
У підсумку ЄС зняв санкції з Воложа, Мдоянца та словака Гамбалека. Однак фігури Усманова, Мазєпіна та Кантора у подібних обговореннях викликали лише обурення, тому вони продовжують перебувати у санкційному списку.