Коли команда вийшла на плато: як уникнути кризи та дати працівникам новий поштовх
Постійне зростання – це ідеал, до якого прагнуть усі, але він залишається недосяжним. У кожної команди бувають моменти невеликого "застою", подолати який допоможуть декілька простих прийомів.
Як би старанно та натхненно не працювала команда, після періоду зростання завжди настає лінійна буденність, передає 24 Канал. Разом зі Škoda розповідаємо про методи, які допоможуть підготуватися до нового ривка у професійному зростанні.
Цікаво План вирішить усе: які особливості бюджету для стартапів
Твереза оцінка поточної ситуації
Найперше, що варто зробити – це провести аудит поточної діяльності та зрозуміти, які показники або перестали зростати, або стримують інші фактори. Саме вони є "больовими точками", які треба пройти для подальшого прогресу.
Аналіз покаже шляхи зростання та приховані можливості / Фото Pixabay
У жодному разі не йдеться про пошук винуватців або демонстративний "розбір польотів". Окрім того, члени команди повинні бути безпосередніми учасниками процесу, адже ніхто краще за них не знає, як саме влаштовані процеси і які є шляхи для розв'язання проблем. Застарілі методи, брак ресурсів або міжособистісні стосунки в команді – є багато "сліпих" зон, які негативно впливають на загальну ситуацію.
Винагорода та можливості для зростання
Певний час компанія йшла вгору та масштабувалася, отже, точно є ті, хто на цьому відрізку проявив себе максимально наполегливо та ефективно. Хороший керівник завжди відзначає таких працівників, і період плато – гарна нагода це зробити.
Можливість зростати – один з найкращих стимулів / Фото Pixabay
Це покаже решті команди, що жодні зусилля не залишаються непоміченими, та вмотивує рухатися вперед. Гарним стимулом може стати чітке окреслення можливостей для зростання – тоді скаржитися на інертних працівників точно не доведеться.
Нехай команда сама обирає шлях виходу з кризи
Вплив – це те, що завжди буде однією з рушійних сил процесу зростання. Кожен мріє про те, аби до його думки дослухалися, а експертиза завжди мала значення.
Ініціативність треба заохочувати / Фото Pixabay
Що ж, якщо команда вийшла на плато – нехай вона обере шлях, який дозволить його подолати. Це рішення дозволяє розв'язати одразу кілька проблем, і кожен член команди відчує власну відповідальність перед загальним результатом.
Відпочинок та вдосконалення
Тімбілдінг – це гарна нагода відчути настрої всередині команди, поглибити зв'язки між працівниками та просто дати усім розслабитися в неформальній атмосфері. Боулінг, відпочинок за містом, майстер-клас з приготування піци – форма неважлива, головне зосередитися на позитивній та доброзичливій атмосфері.
Тімбілдінги покращують зв'язки у команді / Фото Pixabay
Варто не забувати і про те, що робочі досягнення рідко коли відділяються від особистого зростання. Можна поцікавитися у працівників про їхні хобі, які курси, навчання або інші активності допомогли б їм досягнути власних цілей. Така увага та турбота точно дадуть очікуваний ефект.
Зростати легше з надійним авто
Загалом усі вище згадані поради зосереджені по суті на одному – покращенню рівня життя. Як професійного, так й особистого. У контексті бізнесу також йдеться про підвищення ефективності, спрощення багатьох процесів, делегування обов'язків та розвитку. Досягати цього в рази простіше, маючи власний автомобіль, який буде комфортним й не завдаватиме зайвих клопотів.
Безумовно, у кожному класі є свій лідер. Серед легкових автомобілів С-класу – це Škoda Octavia, кожне покоління якого стає "Автомобілем року" в Україні. Й для цього є чимало обґрунтованих підстав. Ще зі свого першого покоління 30 років тому в Octavia з'явились характеристики, які неймовірно сподобались українцям, тому виробник вирішив їх зберегти в усіх моделях, включаючи теперішню. Зокрема, мова йде про:
- величезний багажник у версії ліфтбек (а існує ще універсал з назвою Combi),
- неймовірну надійність та витривалість,
- гарне оснащення при доступній вартості,
- а ще – Octavia зберігає високу ціну при перепродажу у будь-якому віці.
Škoda Octavia – лідер серед легкових автомобілів С-класу / Фото Škoda
Нова генерація Škoda Octavia має усі визнані раніше переваги та є чудовим вибором як для власних потреб, так і для бізнесу. Окрім того, в сучасній Octavia доступні опції, які раніше встановлювались лише в автомобілях вищих класів. Серед них:
- вибір режимів руху,
- бездротове підключення телефону,
- різноколірна підсвітка в салоні,
- матричні LED-фари з автоматичним дальнім світлом,
- тризонна система кондиціювання з сенсором вологості,
- скло з термозахистом й підігрівом,
- динамічні покажчики поворотів та багато іншого.
Ще одна важлива перевага – можливість додати усі зручності під час вибору комплектації Škoda Octavia за допомогою конфігуратора. Таким чином вдасться не переплачувати за зайві "пакетні" опції.