У держдумі Росії хочуть покарати росіян, які втекли з країни, шляхом підвищення податків

26 грудня 2022, 19:28
Читать новость на русском

У Росії хочуть покарати тих росіян, які виїхали з країни-агресорки на тлі повномасштабного вторгнення в Україну. Так, у держдумі пропонують скасувати пільги й підвищити податки для громадян держави-терористки, які нині мешкають за кордоном.

Про це першим заявив секретар держдуми Росії Вьячєслав Валодін у своїх соціальних мережах, а згодом ініціативу підтримав заступник очільника фракції "єдіная расія" Андрєй Ісаєв. Бізнес 24 передає деталі.

Читайте також Як спілкуватися з колегами і клієнтами під час війни: 6 важливих порад

Росіян, які втекли з Росії, хочуть покарати підвищенням податків

В одній зі своїх соцмереж Валодін запропонував скасувати податкові преференції для росіян, які покинули країну-агресорку, і ввести для них підвищену ставку оподаткування. Посіпака Путіна вважає, що "так буде справедливо".

Є ті, хто вважає, що необхідно давати преференції і пільги тим, які покинули нашу країну (Росію – ред. 24 канал), аби вони повертались назад. Це неправильно. Цілком зрозуміло, чому вони втекли. Той, хто усвідомив, що зробив помилку, вже повернувся. Решта має розуміти: більшість суспільства не підтримує їхнього вчинку – вважає, що вони зрадили свою країну, рідних і близьких,
– стверджує Валодін.

До слова, "замруководітєля" путінської партії Андрєй Ісаєв пояснив, що підвищення податків стосуватиметься росіян, які є самозайнятими, та приватних підприємців, які виїхали з Росії. За його словами, наразі такі податкові резиденти й далі сплачують пільгову ставку податків. Мовиться, зокрема, й про тих росіян, які продовжують працювати на російські компанії дистанційно, з-за кордону.

Так, у держдумі країни-терористки пропонують змінити "законодавство", аби росіяни за кордоном не мали можливості перебувати у статусі самозайнятих, а були змушені оформлювати трудові договори, що автоматично збільшить суми сплачуваних ними податків. Очікується, що відповідні зміни до "законодавства" країни-агресорки держдума ухвалить навесні наступного року.