Український фонд стартапів назвав переможців 33 Pitch Day: хто отримав фінансування

3 грудня 2021, 16:41
Читать новость на русском

Джерело:

ютуб-канал USF

Український фонд стартапів оголосив переможців 33 Pitch Day, що відбувся 12 листопада. З 11 команд журі обрало 5 найкращих, які презентували свої бізнес-ідеї.

До списку потрапили стартапи зі Львова, Дніпра, Києва та Одеси. Кожній команді-переможцю виплатять грант у розмірі 25 тисяч доларів.

Зверніть увагу Київстар посилив партнерство з Microsoft: ще більше можливостей для клієнтів

Переможці 33 Pitch Day

Переможцями 33 Pitch Day від Українського фонду стартапів стали:

  • NOTY.AI (Львів). Платформа на базі штучного інтелекту, яка транскрибує зустрічі та відеодзвінки у Google Meet у нотатки, елементи дій, завдання, події тощо та підсумовує їх. 
  • WheelKeep (Дніпро). Бортовий комп'ютер та мобільний додаток для захисту велосипедів від крадіжок. Якщо хтось сторонній намагається рухати велосипедом без відома власника, комп'ютер надсилає push-сповіщення на смартфон. У випадку крадіжки передбачена спрощена система зв'язку з поліцією.
  • Olenka.ai (Київ). Голосовий бот для здійснення продажів з елементами штучного інтелекту. Телефонує клієнтам, аналізує їхні слова і відповідає за заданим алгоритмами сценарієм.
  • AdMarket (Київ, Одеса). Маркетплейс у галузі офлайн реклами, що допомагає бізнесу управляти промокампаніями, вносячи технологічні інновації у процеси пошуку, планування та їхньої покупки.
  • Connect 21 (Київ). Платформа для психологів та психіатрів, а також їхніх клієнтів, що дозволяє бути на зв'язку 24/7. Тут можна знайти потрібного фахівця з профільною вищою освітою чи підібрати для себе терапевтичну групу. Спеціалісти можуть проходити платні курси для підвищення кваліфікації прямо на платформі.

Що відомо про Український фонд стартапів

Державний фонд, започаткований з ініціативи Кабміну у 2018 році. Основне завдання – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів України на ранніх стадіях (pre-seed та seed) з метою посилення їхньої глобальної конкурентоспроможності.

Процес відбору стартапів, які отримують фінансові гранти, відбувається на конкурсній основі – компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

Джерело: Wikipedia