Розширені можливості з Київстар

Компанія Київстар завдяки своїй авторизації Cloud Services Provider (CSP) може здійснювати продажі:

 • широкого спектру онлайн-сервісів;
 • ліцензій програмного забезпечення (ПЗ) на основі підписки;
 • безстрокових ліцензій на локальне ПЗ.

Зверніть увагу Папери геть: навіщо бізнесу електронний документообіг

Новий статус LSP суттєво доповнює ці можливості й дає змогу поставляти на ринок України продукти Microsoft за програмами корпоративного ліцензування Enterprise Agreement (EA) та Enterprise Agreement Subscription (EAS). Це оптимальні пропозиції для купівлі чи використання ПЗ на умовах підписки, із розтермінуванням оплати, що дозволяє:

 • знизити фінансове навантаження на підприємства;
 • оптимізувати їхні витрати;
 • зафіксувати ціни на період дії угоди.

Київстар вже понад 5 років розвиває напрямок продажу хмарних продуктів для бізнес-клієнтів компанії, розповів директор з розвитку нових напрямків бізнесу в Київстар Ілля Польшаков. Для цього компанія постійно розширює лінійку рішень, посилює власну експертизу, а спеціалісти Київстар підтверджують компетенції різних рівнів та напрямів, щоб надавати клієнтам кваліфіковану підтримку у впровадженні та використанні сервісів.


Ілля Польшаков про хмарні продукти компанії / Фото Київстар

LSP-статус, який ми отримали, надається найбільшим та найнадійнішим партнерам Microsoft, які підтвердили свою професійність в роботі з хмарними продуктами всесвітньо відомої корпорації. Він надає можливість Київстар створювати унікальні пропозиції для бізнесу, основані на потребах конкретних клієнтів.

Ілля Польшаков

Директор з розвитку нових напрямків бізнесу в Київстар

Хмарні рішення для бізнесу

Сьогодні Київстар надає бізнес-клієнтам рішення на основі хмарних технологій у таких продуктових напрямках:

 • Modern Workplace – сервіси Microsoft 365, Office 365, до яких входять сучасні додатки Office, інтелектуальні хмарні служби та інструменти захисту даних для користувачів.
 • Azure Cloud – хмарна платформа міжнародного класу, яка включає понад 200 продуктів та хмарних служб, необхідних для створення інноваційних рішень під наявні та подальші завдання.
 • Azure Stack – хмарна платформа, яка дозволяє надавати доступ до інструментів Azure в дата-центрі в Україні.
 • Big Data-аналітика – інструменти для аналізу великих обсягів структурованих та неструктурованих даних, що надходять на обробку з високою швидкістю.

Переваги для бізнесу

Поєднання компанією Київстар можливостей CSP та LSP дає бізнес-клієнтам безліч переваг:

 • Розширений набір ліцензійних рішень Microsoft.
 • Нові можливості для розбудови гібридних рішень. Компанія пропонує доступ до ліцензійних угод як для малого, так і для великого бізнесу.
 • Можливість погоджувати з корпорацією Microsoft нестандартні умови.
 • Експертиза та допомога кваліфікованих спеціалістів Київстар у підборі оптимальної ліцензійної стратегії під потреби конкретного бізнесу.


Хмарні послуги відкривають нові можливості для бізнесу / Фото Pixabay

Важливо, що компанія Київстар забезпечує не лише доступ до хмарних сервісів, але й надає своїм бізнес-клієнтам повний цикл послуг із впровадження та підтримки таких рішень.

Експертний супровід клієнтів

Щоб надавати якісний супровід та підтримку клієнтам, спеціалісти Київстар постійно розширюють компетенції у роботі з хмарними продуктами. Це доводять відповідні сертифікати Microsoft. Зараз компанія підтвердила вже 15 професійних компетенцій:

 1. Gold Windows and Devices
 2. Gold Small and Midmarket Cloud Solutions
 3. Gold Cloud Productivity
 4. Gold Datacenter
 5. Gold Cloud Platform
 6. Gold Collaboration and Content
 7. Gold Application Development
 8. Gold Project and Portfolio Management
 9. Gold Data Platform
 10. Gold Data Analytics
 11. Silver DevOps
 12. Silver Messaging
 13. Silver Application Integration
 14. Silver Security
 15. Silver Enterprise Mobility Management

Щобільше, Київстар – одна з небагатьох компанії у світі, яка отримала спеціалізації Microsoft Adoption and Change Management та The Meetings and Meeting Rooms for Microsoft Teams Advanced Specializations. Відтак компанія Київстар як партнер Microsoft здатна надавати високоякісні консалтингові послуги в конкретних напрямах рішень Microsoft.

Ці спеціалізації демонструють не просто високий рівень технічної експертизи та професійних знань команди Київстар, а й визнають її досвід в успішному впровадженні хмарних рішень та навички підтримки клієнтів у досягненні ними високих бізнес-результатів завдяки використанню цих сервісів та продуктів Microsoft 365.