Не гроші, а обладнання: як хочуть допомагати підприємствам, які постраждали від війни
Джерело:
Міністерство економіки УкраїниБагато українських виробництв постраждали внаслідок війни. Уряд продовжує шукати механізми, як можна допомогти їм у відновленні.
Допомога бізнесу, який постраждав від війни
Урядовці продовжують шукати механізми, які допоможуть підтримати підприємців, які постраждали від війни. Зокрема, йдеться про відновлення зруйнованих або пошкоджених виробництв.
Цікаво Красива історія може підкорити всіх: як розповідати про свій бізнес
На нараді між міністерствами, ОВА та Федерацією роботодавців України прийшли до висновку, що головний акцент матеріально-технічної допомоги для постраждалих підприємств потрібно робити на обладнанні від виробників країн-партнерів.
Ключова ідея: національні виробники, обладнання яких знищене чи пошкоджене внаслідок російської агресії, матимуть можливість отримати обладнання іноземного виробництва як матеріально-технічну допомогу. Акцентую, що йдеться про допомогу саме обладнанням, а не коштами,
– заявив Ігор Фоменко, заступник міністра економіки.
До речі! Вже зараз Україна задокументувала збитки на 151 мільярд доларів. Промисловості Росія завдала збитків на 11,4 мільярда доларів.
Зараз першочергове завдання – створити чіткий та прозорий механізм отримання допомоги. Він повинен бути зрозумілим і для українського бізнесу, і для іноземних партнерів.
Розвивати бізнес легше, якщо під рукою власне авто, що відповідає вашому стилю життя. Так, бестселер Škoda Octavia – це баланс комфорту та функціональності. Нічого зайвого, тільки найкращі рішення, щоб полегшити щоденну бізнес-рутину. Матричні фари, бездротове підключення телефону, Front Assist та Cruise Control, тризонне кондиціювання та вибір режиму руху – це далеко не повний список “фішок”, які дозволять насолоджуватися кожною поїздкою.Один із запропонованих варіантів виглядає так:
- підприємства надаватимуть в ОВА офіційно підтверджений перелік зруйнованого майна;
- звідти заявки скерують до центральних органів виконавчої влади;
- заявки будуть розглядати в порядку пріоритету для економіки, зокрема, перевагу тримають критичні та підприємства переробки;
- допомогу надаватимуть у вигляді гуманітарної допомоги.