Підприємці хочуть реформи "10 – 10 – 10": на що сподіваються у першу чергу
Джерело:
InfoSapiensУкраїнський бізнес закликає змінити податкову систему. Підприємці впевнені, що працювати в умовах війни за тих правил, які діють сьогодні, скоро буде неможливо.
Підприємцям представили проєкт Антикорупційної податкової реформи, в народі більш відому як "10 – 10 – 10". Український бізнес дуже чекає на зміни, адже все більше відчуває труднощі у веденні справ через війну та важку економічну ситуацію.
Читайте також "Факел новоросії" та інший непотріб: на Amazon продають книжки військового злочинця Губарєва
Що таке реформа "10 – 10 – 10"
Команда економічних радників Офісу Президента у вересні 2022 року запропонувала зміни до податкової системи. Проєкт отримав назву "Податкова реформа 10 – 10 – 10".
Реформа пропонує знизити ставки на податки фізичних осіб, податок на прибуток підприємств і податок на додану вартість. Усі ці податки – ПДФО, ПДВ – хочуть встановити на рівні 10%. Саме звідси пішла робоча назва проєкту.
Старт нової справи – це постійний рух, безліч завдань та безперервна комунікація. Тому так важливо, щоб авто, в якому ви проводите вагому частину робочого дня, сприяло продуктивності. Розуміючи це, Škoda Octavia пропонує сучасні асистенти руху, підвищений рівень захисту, сучасну мультимедійну систему, бездротове підключення телефону та низку інших опцій, які розширюють звичні можливості С-класу. Цей автомобіль забезпечує впевненість як на дорозі, так і у бізнес-процесах.Що про реформу каже бізнес
84% опитаних Інститутом економічного лідерства підприємців підтримують податкову реформу. На думку 60% підприємців, найбільш нагальними проблемами є спрощення адміністрування бізнесу та детінізація підприємницької діяльності.
Також більшість представників малого, середнього та великого бізнесів незадоволені поточною податковою системою. Як мінімум половина бізнесів переконані у тому, що наразі в Україні працювати без схем оптимізації податків наразі просто неможливо.
Підприємці зазначили, що оптимальний податок на заробітню плату повинен становити 20%, ПДВ та податок на прибуток – не перевищувати 10%.