Чим манить італійське місто Орв'єто, яке стане відкриттям для туристів

30 вересня 2016, 18:28
Читать новость на русском

Орв'єто – містечко, що скромно мовчить про свої принади, але чарує всіх, хто туди потрапляє.

Італійські міста – визнані зірки туризму. Побувати в Римі, Венеції чи Флоренції мріє кожен. Тим часом про Орв'єто далеко не всі знають. Саме тому воно стає приємним відкриттям для кожного, хто туди потрапляє.

Орв'єто розкинулося на пагорбі, який фактично є закам'янілим вулканічним пилом. Заїхати в місто можна автівкою.

А можна залишити транспортний засіб на околиці і піднятися в місто фунікулером. Із зупинки нагорі рукою подати до історичного центру, який, до речі, дуже гармонійно поєднаний з іншою частиною міста. Не виникає відчуття, що входиш у туристичну зону. У центрі Орв'єто живе багато місцевих, тож дух Італії будете відчувати повсюди.

Перше, що кинеться вам в очі, – прекрасна катедра в серці міста. Її часто порівнюють із Міланським собором. Вони справді схожі своєю величчю. Кожну деталь і скульптуру на стінах катедри вирізали з майстерністю, якій сучасні митці можуть тільки позаздрити. Фасад прикрашають розписи за біблійними мотивами. А всередині ви зобов'язані побачити фреску "Воскресіння" Луки Сіньйореллі – одного з найвидатніших художників Італії.

Читайте також: Бристоль – чарівне портове місто з багатовіковою історією

Після собору направляйтеся до фортеці Альборнос. Колись вона захищала місто від нападів, а нині її територія – це парк. По дорозі загляньте у криницю святого Патріка завглибшки 62 метри! Причому, до дна можна спуститися сходами.

Звісно, не можна побувати в Орв'єто й не відвідати його підземне місто. Понад чотири сотні печер люди самостійно видовбували протягом двох тисяч років. У підземному місті ховалися від війн. А в мирні часи прохолодне місце слугувало складом для харчів.

Закінчити подорож варто бокалом чудового вина. Власне, його дегустація – одна з причин, чому в Орв'єто приїжджають туристи. Недалеко від міста розташований легендарний маєток Декуньяно Дей Барбі, де виготовляють вино. Там можна побачити виноградники, познайомитися з процесом виробництва і почастуватися смачним обідом, до якого подають кілька видів місцевих вин.

Якщо захочете розповісти близьким про чудові відкриття в Орв'єто, вам стане у нагоді доступний роумінг від "Київстар". 30 хвилин розмови по мобільному про італійські принади обійдуться вам у 15 гривень. Свої враження можете описувати і в смс. 25 повідомлень на день коштує 25 гривень. Які б послуги ви не обрали, виглядає, що кількаденний роумінг "Київстару" коштуватиме вам навіть дешевше, ніж традиційний сувенір з Орв'єто – керамічна тарілка.