Чому зухвалий напад на журналістів залишається безкарним
Коли нема що сказати журналістам – можна застосувати кулаки. Жертвою такого нападу навесні стала знімальна група проекту "ЦРУ", яка розслідувала тему доведення до банкрутства потужного державного підприємства "Кремнійполімер". Воно єдине в Україні здатне виробляти силікони.
Про це у своєму відеоблозі "ЦРУ. За кадром" розповіла журналістка Тетяна Мартинюк.
Читайте також: Як російські інвестори крадуть "Кремнійполімер"
За словами жуналістки, це на початку двохтисячних на підприємство "Кремнійполімер" поклав око російський бізнесмен Карен Григорян, він домовився із тамтешнім керівництвом про співпрацю.
Але менеджмент на контакт із журналістами не йшов. І коли вже зйомки були завершені, на журналістів зухвало напали. Невідомий чоловік увірвався в автомобіль, викрав мікрофон, суттєво пошкодив відеокамеру. Наші колеги не очікували такого підступу, тож зафіксувати на відео момент нападу не вдалося,
– сказала Тетяна Мартинюк.
"Вочевидь і керівництво "Кремнійполімеру" в той момент зрозуміло, що щось вони зробили не так. Журналісту вже передзвонили та запропонували "порішати" усі питання за гроші, аби і матеріал в ефір не вийшов. Директор "Кремнійполімеру" тоді й сам визнав, що наказав начальнику служби охорони здійснити напад та забрати матеріал. Комусь дуже не хотілося, аби країна дізналася – хто і як розкрадає державні активи", – зазначила журналістка.
Як прокоментувала Тетяна Мартинбк, колишній директор підприємства Чушенко бачив, знав і керував усіма процесами на підприємстві. Він також є фігурантом у справі про схеми на "Кремнійполімері", які слухаються у запорізьких судах понад два роки.
Дивіться відео повного випуску відеоблогу Тетяни Мартинюк "ЦРУ. За кадром" за 24 липня 2018