Дивовижна Росія, якої ви не бачили

15 червня 2015, 22:32
Читать новость на русском

Дика природа Росії манить до себе багато тисяч романтиків, туристів, шукачів пригод і художників.

Жодна інша країна не може похвалитися такими незачепленими цивілізацією просторами. Серед безлічі географічних зон розташовуються величні гірські хребти, сині озера, густі ліси і неприступні скелі.

Дивлячись на деякі з них, неможливо повірити, що це Росія.

AdMe.ru опублікував фотографії місць, які допоможуть вам поглянути на цю країну по-новому.

Білогірський Свято-Миколаївський монастир

Монастир розташовується на краю гори Білої (Уральські гори), в Кунгурському муніципальному районі, в 70 кілометрах від міста Пермі. Температура при зйомці -25.

Вулкан Вілючинський

Це згаслий вулкан заввишки 2175 м. Згідно з даними деяких досліджень, останнє виверження Вілючинського вулкана сталося понад 7 тисяч років тому. 5 вересня 1981 – після сильної зливи, з західного схилу зійшов грязьовий потік.

Ординська печера

Ординська печера – найдовша підводна печера світу в гіпсах. Унікальність і краса підводної печери приваблює спортсменів-дайверів з усього світу. Її протяжність складає 4500 м, з яких 4200 м припадає на підводну частину, а глибина – 43 метри.

Край Мурманської землі

Мурманська область розташована в Північній Європі. Омивається Білим і Баренцевим морями. Більше 1 000 мінералів (1/3 від усіх відомих на Землі) відкрито в її надрах. Більше 150 з них не зустрічаються більше ніде. Тут понад 110 тисяч озер і 18 209 річок.

Ріка Камчатка

Камчатка - найбільша річка півострова Камчатка на Далекому Сході Росії. Впадає в Камчатський затоку Берингової моря Тихого океану. Річка багата рибою, є місцем нересту багатьох цінних порід лосося.

Хребет Мань-Пупа-Ньєрі

Близько 200 мільйонів років тому на місці кам'яних стовпів були високі гори. Дощ, сніг, вітер, мороз і спека поступова руйнували гори і в першу чергу слабкі породи. Розташований цей хребет досить далеко від населених місць. Дістатися до стовпів можуть лише підготовлені туристи.

Печера на озері Байкал

На території Байкалу і Прибайкальского парку розташовано безліч печер. Відомо 36 карстових печер. З них в 22 печерах знайдені археологічні залишки.

Храм Апостола Андрія Первозванного на Вуоксе

Храм був побудований за стародавніми канонами у формі вісімки в 2000 році звичайними людьми – професором університету імені Герцена та дачником Андрієм Лямкіним. Незважаючи на відносно молодий вік, храм вже встиг потрапити в книгу рекордів Гіннесса. Його визнали єдиною у світі церквою, побудованої на маленькому острові, фундаментом якого служить монолітна скеля, яка виступає з води.

Мультинські озера

Озера вкриті унікальним льодом – з мільйонами маленьких бульбашок в ньому. Це неймовірне видовище, як ніби це не замерзла вода, а шампанське.

Ямальський кратер

Воронка цього поки ще не вивченого кратера складає близько 16,5 метрів. В основі – замерзле озеро. Глибина близько 10,5 метрів, але воно може бути глибшим.

Карабаш

Один із найбільших центрів переплавлення міді в Росії. Відомий своєю важкою екологічною ситуацією.

Озеро Байкал

Байкал – озеро тектонічного походження в південній частині Східного Сибіру, найглибше озеро на планеті, великий природний резервуар прісної води. Озеро і прибережні території відрізняються унікальним різноманітністю флори і фауни.

Дивіться також: Краса неземна: Кубу вперше зняли з висоти пташиного польоту