УКР РУС
1 жовтня 2015, 12:14
2

Дніпропетровська ОДА надасть соціальні ліфти всім, хто хоче змінювати систему, — Резніченко

У Дніпропетровській облдержадміністрації готові надати соціальні ліфти всім, хто хоче міняти систему.

Про це заявив її голова Валентин Резніченко в інтерв'ю РБК-Україна.

Говорячи про кадрову стратегію в регіоні, його керівник зазначає, що він не прибирав "чужих" і не ставив "своїх". Нинішня команда Дніпропетровської області — свого роду "управлінська збірна". Відбір йшов за професійними якостями.

Велику роль, за словами Валентина Резніченка, в його кадровій стратегії відіграють волонтери. Серед 12 радників голови ОДА їх 9. Це — найвищий показник в Україні. Хоча до проектів, які ініціює керівник області, залучено набагато більше активних і небайдужих людей.

"Волонтери — це кадровий резерв влади і зворотний зв'язок, що дає уявлення про реальні потреби людей. Середній вік радників — 36 років. Це молоді люди з інноваційним мисленням. Обласна адміністрація готова надати соціальні ліфти всім, хто хоче змінювати систему", — говорить Валентин Резніченко.

Волонтери беруть участь в проекті "електронне урядування", допомагають у роботі з учасниками АТО і переселенцями, з міжнародними організаціями, з медичними установами, контролюють якість ремонту доріг і роботу транспорту. На Всеукраїнському форумі волонтерів, який нещодавно пройшов у Дніпропетровську, було презентовано 6 масштабних проектів, за якими вже співпрацюють волонтери та обласна влада. "У суспільстві накопичився величезний запит на зміни, на який влада зобов'язана відповідати. Це показала і нещодавня Стратегічна сесія. У ній взяли участь більше 500 представників експертного співтовариства: бізнесмени, чиновники, волонтери, вчені, юристи, діячі культури. Залучення експертів із найрізноманітніших сфер і соціальних груп допоможе нам отримати щось на зразок нового "суспільного договору", який необхідний, щоб йти вперед, — упевнений Валентин Резніченко. — Разом ми визначимо "образ майбутнього": яким ми хочемо бачити регіон. Нам потрібні реальні робочі ідеї і реальні інструменти. Управління змінами будемо будувати на поєднанні ресурсу влади і форм самоорганізації населення. Вважайте це дніпропетровською формулою ефективності".