Огляд доступних пропозицій на ринку нерухомості

11 січня 2016, 23:43
Читать новость на русском

Криза спонукає українців змінювати вподобання щодо приватних будинків. Великі маєтки відходять в минуле. Люди шукають комфорт за помірною ціною.

Для тих, хто не визначився обрати квартиру чи будинок, підійде таунхуз. Невеликі 2-3 будинки, розподілені на 5-12 секцій, у кожної з яких є свій власник. Тут є все як в стандартному приватному будинку, навіть невеличка земельна ділянка.

А от квадратура такої оселі не більше 120 квадратних метрів. У Київській області таке житло коштує в середньому 500-550 доларів за 1 квадрат. Щоправда, з сусідами доведеться ладнати, адже господарів осель розділяє лише стіна.

Інша пропозиція — будинок-конструктор, який зводять за канадською технологією. Тобто, каркасно-панельною методикою. Каркас — це дерев'яні бруси, а панелі з теплоізольованого матеріалу, що робить будинок ще й енергоефективним. До того ж, такі помешкання не потребують закладання фундаменту.

Тому весь процес будівництва займає всього два тижні. Ось такий двоповерховий будинок у понад 100 квадратів, обійдеться у 300 доларів за 1 метр.

Для людей, яким подобається змінювати навколишнє середовище, пропонують купувати мобільні будинки. Тобто котеджі, здатні мандрувати зі своїм господарем.

Читайте також: Українцям пропонують жити у круглих будинках

Їх виготовляють за каркасною технологією, з використанням цільнометалевої платформи, тому фундаменту таке житло також не потребує. Через 45 днів після замовлення, покупець отримує готове помешкання.

Не зважаючи на компактність, в такій оселі є все необхідне для проживання. Стандарт мобільного будинку — 48 квадратів обійдеться приблизно у 37 тисяч доларів.

Для людей, які прагнуть до єднання з природою, пропонують будинки-сфери. Жодних гострих кутів та прямих ліній. В світі існує кілька технологій зведення таких помешкань. Купольна оселя може бути з цегли, дерева та навіть пінопласту.

Українці ж вигадали свою методику — будують помешкання з легкого бетону. Цей матеріал не тільки міцний, а й теплий, що допомагає вдвічі зекономити витрати на опалення. Вартість квадратного метру такого будинку обійдеться у 10 тисяч гривень.