Що відбувається з цінами на окупованому Донбасі
Економічна ситуація у "ДНР" без стабільності та покращень. Проблем окупованим територіям додав перехід на плаваючий курс рубля — при перерахунку з однієї валюти на іншу на людях наживаються підприємці.
З відміною фіксованого курсу рубля до гривні у так званій "ДНР" у кожному магазині своя валютна політика. У Донецьку все у рублях, але розраховуватись можна і гривнею. Одна гривня коштує десь два рублі, а десь — три.
Інспектори, що проводять рейди по торговельним точкам і самі не можуть визначитись, яким має бути курс. Адже якщо гривня дорівнює трьом рублям відповідно до курсу "Мінфіну" окупантів, інший курс декларує так звана "Рада міністрів "ДНР".
Тож пенсіонери, які мріяли про перерахунок пенсій у співвідношенні один до трьох, залишилися з носом. Водночас на решті окупованої Донеччини притримуються іншої фінансової математики. Курс гривні до рубля — один до двох.
Читайте також: Терористи з "ДНР" панікують через ймовірний наступ української армії
А на окупованій Луганщині з 1 вересня російський рубль став єдиною валютою. Мовляв, до цього так звану "ЛНР" підштовхнула економічна блокада з боку Києва. За одну гривню в обмінниках дають два рублі.