Як українцям знайти роботу за кордоном: створено нову платформу
Розпочала роботу UA Talents – платформа працевлаштування для українців, які вимушено залишили свої домівки та перемістилися до інших міст України чи за кордон.
Серед перших партнерів ініціативи – Meta (Facebook), Bolt, Axel Springer Verlag, Zalando, StepStone. Уже на старті доступні 5 000 пропозицій з роботи.
Варто ознайомитись Що робити з грошима, коли їдеш за кордон
Кому буде корисна платформа
"Наразі у фокусі платформи вакансії технологічного сектору, але швидко з’являються запити на роботу в інших галузях", – зазначають засновники ініціативи. На UA Talents компанії Європи інформуватимуть про вакансії не лише дистанційної роботи з України, а й про можливість працевлаштування за кордоном.
UA Talents зосереджена на двох групах населення:
- вихідці з України, які були змушені виїхати до іншої європейської країни,
- переміщені особи в межах України.
Роботодавці, які зареєструються в UA Talents, отримають безоплатний доступ до кадрового резерву ініціативи. Для підтримки роботи платформи можна робити добровільні грошові внески. Усі зароблені кошти перерахують на потреби сімей та України.
Довідка: зацікавлені кандидати з України та працедавці вже зараз можуть зареєструватися на платформі UA Talets.Як виникла ідея створити UA Talents
"З моменту повномасштабного вторгнення Росії число тимчасово переміщених українців сягнуло мільйонів і надалі зростатиме. Люди втрачають роботу, клієнтів та тікають від небезпеки без фінансових заощаджень та подальших планів", – розповідають засновники. Тож, щоб допомогти їм пережити період нестабільності й підтримати економіку України, стартувала некомерційна платформа з пошуку роботи UA Talents.
Кожен з нас постійно отримує запити від друзів та друзів друзів, які втратили роботу чи клієнтів і шукають способи заробити на життя та допомогу Україні. Ми вже допомагаємо кожному з них окремо, але прагнемо забезпечити роботою кожного, хто цього потребує,
– коментують вони.
Що відомо про UA Talents
UA Talents – ініціатива українських підприємців Івана Кичатого та Нікіти Оверчика, яка базується у Німеччині. До її створення також долучилася спільнота 2hearts, найбільша в Європі технологічна спільнота для мігрантів. Мета засновників – надати змогу українським переселенцям швидко знайти роботу, зокрема і дистанційну, як за кордоном, так і у рідній державі.Скільки мільйонів виїхали з України від початку війни: дивіться відео