75% вчителі погрожують звільнитися: у Франції можуть закрити школи
Джерело:
The GuardianВчителі у Франція вийшли на масові страйки проти політики боротьби з COVID-19 у школах. Педагоги відмовляються працювати в таких умовах і погрожують звільнитися.
Протести можуть призвести до того, що близько 75% вчителів звільниться, і через це закриються половину початкових шкіл країни.
До теми Вчителі хотіли дистанційку, але влада скасувала уроки: у Чикаго закрили школи через суперечки
Наразі у Франції близько 10 тисяч класів закриті через коронавірус серед учнів і персоналу. Попри це, уряд робить все можливе, щоб школи залишалися відкритими.
Вчителі не хочуть працювати в таких умовах
З початку січня в країні кілька разів змінювалися правила тестування дітей і санітарні протоколи. Це призвело до хаосу в школах і черг в пунктах тестування. А якщо у класі хтось з учнів хворіє на COVID-19, то решта дітей та вчителі повинні проходити тестування тричі на тиждень, щоб клас і далі навчався в очному режимі.
Вчителі заявили, що не хочуть і далі працювати в таких умовах. Вони вимагають більш захищені маски для роботи та монітори для перевірки рівня провітрювання в класах.
Учні не можуть нормально вчитися, їх число в класі постійно змінюється, а гібридну форму навчання, що переходить від дистанційної до очної, неможливо втілити в життя", – йдеться в заяві профспілок освітян.
Профспілки підтримала батьківська група Франції FCPE. Вони закликали батьків залишити своїх дітей вдома 13 січня.
Додамо, що у Франції школи масово закривають класи через зростання захворюваності на коронавірус серед вчителів і дітей. А станом на 11 січня там був найвищий показник захворюваності за весь час пандемії – 368 тисяч випадків COVID-19 за день.
До слова, у США ще минулого тижня школярі повинні були повернутися за парти. Проте через поширення Омікрону деякі учні залишилися на зимових канікулах, а деякі – перейшли на дистанційне навчання.
А учні в Великій Британії через COVID-19 змушені носити маски у школах після повернення з новорічних канікул. Це потрібно робити у приміщеннях шкіл, зокрема класах, бібліотеках та навіть коридорах.