Якісна освіта, яка доступна кожному: "Оптіма" продовжує благодійну програму для українців
Навчання у теперішніх реаліях стало справжнім викликом для українських школярів. Попри все, вони докладають максимум зусиль, щоб здобувати нові знання та розвиватися. Та, на жаль, одного прагнення не завжди достатньо.
Відсутність технічного забезпечення, переїзди, стрес – це лише незначна частина того, що заважає учням здобувати по-справжньому якісні знання. Щоб таких чинників було менше, українські школи запускають благодійні програми, націлені на допомогу дітям, які найбільше постраждали від наслідків вторгнення, пише 24 Канал.
Читайте також Освіта за кордоном: де знайти українську школу мрії у Польщі
Одну із таких програм пропонує дистанційна школа "Оптіма". Що про неї відомо, розповідаємо далі.
Освіта перетворилася на виклик
Сьогодні майже 2 мільйони українських учнів навчаються онлайн. При цьому 330 тисяч із них не мають постійного доступу до комп'ютера чи телефона. До цього додаються перебої зі зв’язком, адже багато сімей досі проживають у регіонах, наближених до зон бойових дій, та не можуть виїхати у безпечне місце.
Доступ до якісної освіти є проблемою і для українських дітей-біженців. Таких на сьогодні налічується близько мільйона. Навчання їм дається нелегко, адже доводиться "тягнути" відразу дві програми: не відвідувати місцеву школу забороняє законодавство відповідної країни, а кидати українську школу тим, хто невдовзі прагне повернутися додому, – не варіант.
Та особливо важко навчання дається тим дітям, які безпосередньо постраждали від наслідків повномасштабного вторгнення. Такі категорії населення втратили рідних, житло та будь-яку стабільність. А відтак їм важко адаптуватися до звичного життя, соціалізуватися чи сконцентруватися на конкретних завданнях.
"Оптіма" продовжує благодійну програму, щоб якісна освіта була доступна кожному
Сьогодні дистанційна школа "Оптіма" особливо турбується про дітей, які найбільше постраждали від наслідків війни в Україні. У партнерстві з благодійним фондом "За майбутнє дітей" і німецькою фундацією Beisheim Foundation навчальний заклад ініціював благодійну стипендіальну програму, завдяки якій діти отримують доступ до хорошої освіти, а разом з ним – шанс на повноцінне та щасливе майбутнє.
Взяти участь у ній можуть учні 1 – 11 класів, які:
є дітьми військовослужбовців;
втратили батьків внаслідок бойових дій;
були евакуйовані з територій активних бойових дій;
проживають у прифронтових і на тимчасово окупованих територіях;
мають посттравматичні наслідки та вади здоров’я.
Учні, які долучилися до програми, отримують повний доступ до навчальних матеріалів дистанційної школи "Оптіма". А надана стипендія компенсує від 30 до 100% вартості навчання. Після проходження курсу, кожен отримує відповідні документи про здобуття української освіти.
Важливо. Для дітей з вадами здоров’я та учнів, чиї батьки загинули на війні, стипендія становить 100% річної вартості навчання незалежно від вибраного пакета. Для отримання стипендії батьки/опікуни повинні надати документальне підтвердження статусу дитини. Деталі – за посиланням.Чому варто обрати дистанційну школу "Оптіма"
"Оптіма" – перша та найкраща дистанційна школа України, що дозволяє здобувати освіту за сучасними матеріалами, які доступні на платформі 24/7.
Діти, що вже стали учнями навчального закладу, переконалися, що тут дбають не тільки про результат, але й про сам процес здобуття нових знань. Акцент у школі зроблений як на якості програм та кваліфікації вчителів, так і на створенні безпечного середовища. Не менш важливими є професійна підтримка та можливість соціалізації. Тож не дивно, що саме "Оптіма" є улюбленою школою тисяч українців.
Що цікаво, за 2 роки існування програма забезпечила стипендіями понад 1300 дітей, які отримали доступ до якісної української освіти та почали прогресивне навчання в комфортних умовах.
Тож батькам не варто вагатися: це чудовий шанс забезпечити дітям якісну освіту. Подати документи для участі в стипендіальній програмі можна дистанційно, з території України або з-за кордону, написавши на електронну пошту info@childrensfuture.org.ua.