Економічний календар не багатий на події в Європі і США

7 квітня 2014, 14:25
Читать новость на русском

Економічний календар цього тижня не багатий на події в Європі і Сполучених Штатах Америки.

Інвестори продовжать аналізувати рішення ЄЦБ щодо відсоткової ставки та показники кількості нових робочих місць в США. Проте східний регіон оприлюднить чимало важливих показників та макроекономічної статистики, яка може кардинально вплинути не тільки на динаміку національних валют, але і на економіки загалом.

У Новій Зеландії цього тижня вийде індикатор настроїв у діловому середовищі. Важливими будуть дані з Японії: рішення центробанку щодо відсоткової ставки та подальші коментарі регулятора щодо грошово-кредитної політики. Наразі курс національної валюти країни впритул наблизився до мінімумів 2013 року.

«З 1 квітня в Японії вперше за останні 17 років підвищилась ставка податку на продаж із 5 до 8%. Багато експертів говорять про те, що це зростання податкового навантаження матиме негативний вплив на економіку країни. У зв'язку з цим, центральний банк буде змушений збільшувати стимулюючі програми для того, щоб якось компенсувати падіння економіки», - відзначив провідний аналітик компанії TeleTrade Богдан Терзі.

Серед інших цікавих подій цього тижня - дані щодо рівня безробіття в Австралії та сальдо балансу зовнішньої торгівлі Китаю. Зважаючи на посилену увагу до Піднебесної з боку учасників ринку, ці показники можуть істотно вплинути на перспективи і змінити настрої інвесторів. Особливу увагу, зважаючи на події в Україні , варто звернути також на зустріч країн-членів великої двадцятки. Найбільший інтерес такі зустрічі викликають в періоди політичної нестабільності, коли від політиків чекають об'єднання заради спільної мети. Завершать інформаційний тиждень Сполучені Штати Америки, які опублікують індекс цін виробників та індекс настрою споживачів.