Все через НАТО: у ФСБ пояснили, чому закрили польоти над палацом Путіна
У російському ФСБ заявили, що закрили польоти у районі коштовного палацу Путіна "в інтересах прикордонної безпеки". А от заборони на проходження човнів в районі мису Ідокопас, за словами ФСБ, нібито немає.
Джерело: РБК
Про це заявили в ФСБ на запит РБК. Силовики також наголосили, що у районі Геленджика немає об'єктів, які охороняють, і не діють ніякі обмеження.
Важливо Ні мені, ні моїм родичам не належить, – Путін про палац в Геленджику
Позиція ФСБ
Силовики зазначили, що безпольотну зону в районі мису Ідокопас у місті Геленджик встановили через "зростання розвідувальної активності суміжних держав, які входять до блоку НАТО".
У цьому районі відомство, за його твердженням, займається тільки "захистом ділянки державного кордону Росії, забезпеченням економічних та інших законних інтересів країни, контролем у сфері охорони водних і біологічних ресурсів".
Що відомо про палац Путіна
- Днями російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував розслідування коштовного палацу очільника Кремля. Розслідування має назву "Палац для Путіна. Історія найбільшого хабаря" і за тиждень на ютубі його подивилися вже понад 94 мільйони людей.
- Розміри та оздоблення палацу по-справжньому вражають. Загальна площа маєтку у 39 разів більша за державу Монако. За оцінками розслідувачів, палац коштує щонайменше 100 мільярдів російських рублів.
- Сам Путін заявив, що ні йому, ні його родині описане в розслідуванні не належить.
Палац для Путіна 2021: дивіться відео