Геніальність та наполегливість: довгий шлях до світового успіху мільярдера Білла Гейтса

12 квітня 2017, 16:56
Читать новость на русском

Історію успіху цієї людини можна назвати втіленням "американської мрії". Попри відсутність повноцінної середньої та вищої освіти, він 17 разів очолював список найбагатших людей планети за версією журналу Forbes. Його статки оцінили у 75 мільярдів доларів. Все це про засновника корпорації Microsoft Білла Гейтса.

Майбутній мільярдер зростав у зразковій сім'ї: батько був успішним адвокатом, мати – викладачкою. Білл навчався у найпрестижнішій школі Сієтла.

Родичі завжди вчили Білла самостійно досягати поставлених цілей. У 8 класі він створив свою першу програму. Згодом – першу гру в "хрестики-нулики". Трохи пізніше Гейтс розробив стратегічну комп’ютерну гру, метою якої було захопити контроль над усією планетою. І вже у 20 він разом зі своїм товаришем Полом Алленом заснував компанію Microsoft.

Від народження Гейтс володів 3 талантами. У нього були блискуча пам’ять, неймовірні математичні здібності й осляча впертість. Маленький Білл постійно сперечався з батьками. Одного дня його навіть відвели до психолога. Втім, висновок психолога був категоричним: перемогти Білла неможливо. Саме тоді він заявив про себе як про непересічну особистість.

Читайте також: Forbes назвав найбагатших людей планети

Свій перший заробіток, трохи більш як 4 тисяч доларів, Білл отримав за програму, що складала розклад занять у школі. Уже у 15 юний геній розробив програму для оптимізації дорожнього руху і продав її місту за 20 тисяч доларів.

За сімейною традицією, Гейтс вступив до Гарвардського університету. Проте, вже через 2 роки його виключили. Та попри це, генію вдалось стати найкращим його випускником – через 34 роки після вступу до одного з найпрестижніших університетів світу, керівництво Гарварда вирішило видати йому диплом за особливі заслуги.

У 1986 акції Microsoft почали продаватись на біржі, і Білл Гейтс досягнув неймовірного успіху – в один момент він казково розбагатів. Журнал The People вважає Гейтса втіленням істинного підприємця-новатора.

Гейтс у сфері програмування означає стільки ж, скільки Едісон у створенні електричної лампочки: частково новатор, частково підприємець, частково торговець, але незмінний геній,
– йдеться у статті.

Читайте також: Що почитати: топ-5 книг 2016 року від Білла Гейтса

Сьогодні Гейтс присвятив себе благодійності. Крім того, він бере активну участь в інших глобальних проектах – запуску супутників, які забезпечують всесвітні телекомунікації, а також у розробці найбільшого у світі джерела візуальної інформації.

Зрештою, Гейтс визнав, що досягти успіху йому допомогло одне – чітке усвідомлення того, що ніякі школи, університети і дипломи про їх закінчення не є основою для майбутніх звершень. Лише вміння заробляти відчиняє нові двері й грандіозні перспективи. Зараз Білл Гейтс – батько комп’ютерних технологій, який усім своїм благополуччям зобов’язаний власній цілеспрямованості.