Громадяни Росії повинні готувати себе морально до капітуляції, як Німеччина у травні 1945-го
Джерело:
фейсбук Андрія ЗубоваВчорашнє голосування в Генасамблеї ООН резолюції з засудженням російського вторгнення в Україну та вимогою вивести російські війська з усієї території України в її міжнародно визнаних межах, було прийнято переважною більшістю голосів – 141 країна за, 25 – утрималися, 5 проти.
Союз п'яти тираній
Крім Росії проти були чотири найодіозніші тоталітарні режими – Північна Корея, Еритрея тирана Ісаї Ефеворки, Сирія Башара Асада та співучасник вторгнення – Білорусь Лукашенка.
Читайте також Путін вже програв війну і залишився один чекати на переворот
Жодна інша країна не приєдналася до цього союзу п'яти тираній. Ні КНР, ні Казахстан, ні Вірменія, ні В'єтнам – ніхто. Собі, як то кажуть, дорожче.
Отже, Росія у співдружності із чотирма гіршими режимами планети протистоїть усьому світу. Україна воює з Росією зброєю, а за її спиною, підтримуючи її і грошима, і озброєнням, і тиловим забезпеченням – усі сильніші країни світу.
Навіть напавши на Фінляндію у листопаді 1939, СРСР мав підтримку держав Осі – Німеччини, Італії, Японії – одних із найсильніших у світі. Коли червні 1941 Нацистська Німеччина напала на СРСР, союзниками Москви стали Британська Імперія та Сполучені Штати – ще сильніші економічно держави світу.
На кого може спертися Путін
Зараз Путін може спиратися на бідні африканські й азійські тиранії і тільки на них. Його шанси у війні з усім світом дорівнюють нулю.
Президент Байден, скасувавши вчора випробування найновіших термоядерних ракет, показав, що він і антипутінська коаліція просто зневажають погрози Кремля застосувати зброю масового знищення.
Вони точно знають – нічого Росія не застосує. Чому – це інше питання. Але знають достеменно.
Перемога України близько
Отже, повного військового краху путінської агресії нам чекати залишилося недовго. Проти всього світу не змогли воювати і сильніші країни.
Громадяни Росії повинні готувати себе морально до капітуляції, повної та беззастережної, як Німеччина у травні 1945.
Що буде потім, якими будуть умови переможців, поки що неясно.
Але ясно одне – кожен день цієї жахливої війни буде робити умови миру для нас все важчими, а лави підсудних у новому Нюрнберзі довшими.
Полонені росіяни розповіли про свої злочини – дивіться відео:
Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!