Неймовірна історія харківської "Хатіко": собака 4 роки чекає свого господаря
У Харкові собака вже чотири роки не покидає авіаційний завод. Вона чекає на господаря, але хто власник тварини, так і не вдалося дізнатися. Собаку вперше побачили, коли на злітній смузі авіаційного заводу висаджувалися гелікоптери з пораненими бійцями з АТО. За цей час Джуля – так звати собаку – стала повноправним членом команди. Працівники заводу вже нарікли чотирилапу "харківським Хатіко".
"Джульєтта з’явилася у нас, коли почали літати вертольоти та привозити поранених із зони АТО. Вона бігала на території авіаційного заводу і не могла зрозуміти, де вона знаходиться та що з нею трапилося", – розповіла контролер Харківського авіаційного заводу Ірина Галіщева.
Читайте також: Яких людей найчастіше кусають собаки: відповідь науковців
Працівники заводу також розповіли, що спочатку ходили чутки, ніби тварина прилетіла з одним із поранених бійців. Саме тому вона чекає його тут і нікуди не йде. На заводі щиро вірять, що Джульєтта дочекається свого господаря.
Спочатку собака не могла знайти собі місця, вона боялася людей та повсякчас когось виглядала.
Деякий час тварина вибігала за "швидкими" за прохідну, проте поверталася. Очевидно, що вона когось чекала,
– поділилася працівниця заводу Олена Камєнєва.
Та коли на вулиці стало холодніше, собака почала менше сидіти надворі і більше грітися на прохідній заводу. Тоді працівниці і почали її підгодовувати. А трохи згодом Джуля стала повноцінним членом колективу. Вона отримала навіть своє робоче ім’я.
Працівники запевняють: інших собак Джульєтта на територію заводу не впускала. Проте це лише донедавна. Адже чотирилапа улюблениця працівників заводу знайшла собі свого обранця.
Вона нікого не підпускала всі 4 роки. Інші пси прибігали виляли біля неї хвостиком, а вона готова була їх розірвати на шмаття. Але цього року вона знайшла песика, який прийшовся їй по духу,
– зауважила Ірина Галіщева.
Читайте також: У США собака повернувся до господарів через 10 років після свого зникнення
До милої рудої дворняги вже звик весь завод. І хоч прощатися з улюбленицею буде важко, працівники заводу сподіваються, що харківська "Хатіко" таки дочекається свого справжнього господаря. Можливо, він побачить її по телевізору і забере додому.