Інвестори з Китаю і Катару хочуть вкласти 5 мільярдів доларів у будівництво заводу на Львівщині
Джерело:
Львівська облрадаІнвестори з Китаю, Катару та Саудівської Аравії хочуть вкласти 5 мільярдів доларів у будівництво нового заводу біля Червонограда. Там виготовлятимуть синтетичне рідке паливо.
Обласна влада цілком підтримує цей проєкт. Новий завод створить низку робочих місць в регіоні.
До теми На Львівщині побудують інноваційний завод з переробки фруктів
На Львівщині хочуть побудувати новий завод
Представники облради та ЛОДА 25 січня зустрілися з делегацією інвесторів з Катару, Саудівської Аравії та Китаю. Вони приїхали в Україну, щоб презентувати свій проєкт та заручитися підтримкою місцевої влади й сприянням уряду.
Іноземці хочуть створити у Червоноградському районі промисловий комплекс з виробництва синтетичного рідкого палива. Його виготовлятимуть із сировини Львівсько-Волинського кам’яновугільного басейну. Вартість проєкту – приблизно 5 мільярдів доларів.
За словами розробників проєкту, на Львівщині планують впровадження низки новітніх технологій світового рівня, які до цього часу не використовувалися в Україні,
– зазначили в ЛОР.
Будівництво такого заводу пришвидшить соціально-економічний розвиток регіону та дасть можливість створити нові робочі місця і залучити інвестиції.
Представники влади області зустрілися з іноземними інвесторами / Фото ЛОР
Цікаво У Львові побудують масштабний урбан-парк за 100 мільйонів гривень
Обласна влада підтримуватиме проєкт
Представники обласної влади повністю підтримали нове будівництво. Вони обіцяли посприяти в інвестиційному супроводі, зокрема допомогти отримати дозвільні документи, знайти земельні ділянки й налагодити комунікацію з місцевою владою та населенням. Також інвесторам допоможуть у розв'язанні проблемних питань, з якими, ймовірно, вони стикнуться.
Заступник комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та ПЕКу Тарас Подвірний зауважив, що цей новий завод дасть змогу відновити індустріальний Червоноградський район та територію усього Львівсько-Волинського вугільного басейну, які наразі страждають від закриття окремих гірничих підприємств.
"Пріоритетом обласної ради є створення робочих місць, а також впровадження заходів з енергоощадження та будівництво сучасних заводів, тому впевнений, що на регіональному рівні виконавча гілка влади та представницька активно сприятимуть реалізації цього проєкту", – додав посадовець.
Іноземні інвестори та представники обласної влади домовилися напрацювати дорожню карту та алгоритм дій супроводу проєкту на кожному етапі його реалізації.