Military-платформа Brave Inventors шукає партнерів: хто може підтримати українських винахідників

5 червня 2023, 14:08
Читать новость на русском
СПЕЦПРОЄКТ

Платформа військової техніки та новітніх розробок Brave Inventors шукає партнерів. Долучитися до проєкту пропонують тим, хто зацікавлений у допомозі фронту та хоче зробити свій внесок у Перемогу та розвиток military галузі.

Проєкт Brave Inventors створено за ініціативою української гемблінг компанії COSMOLOT у грудні 2022 року. Більше сотні винахідників вже подали заявки через платформу. Відібрані заявки проходять модерацію, отримують оцінку та консультації від групи експертів військової справи, інформує 24 Канал

Читайте також  UA Drone School долучилися до платформи Brave Inventors: чому важливо допомогти проєкту

Які винаходи воєнного часу доєдналися до проєкту Brave Inventors 

Винаходи, які потребують допомоги, мають високий потенціал та перспективу масштабування проєкту. Серед них:

  • Автономна система пасивного звукового виявлення об’єктів. Виявляє та розпізнає тип об'єкта (ракета, дрон і тому подібне), вимірює їх координати, напрямки і швидкості переміщення та моментального пересилає сповіщення споживачу.
  • SkyNetUa. Система розвідувально-ударних БПЛА, яка складається з розвідників та бомбардувальників-камікадзе. Має дальність польоту до 100 кілометрів та навантаження до 9 кілограмів.
  • BUREVII M5. Система збереження електричної енергії, призначена для використання в умовах ведення бойових дій для організації вузлів зв’язку, заряджання тепловізорів, прицілів, планшетів, телефонів та спеціалізованих гаджетів.

Наразі на платформі Brave Inventors представлено понад 30 розробок: розвідувально-ударні комплекси, системи очистки води та збереження енергоресурсів, системи захисту, коптери, дрони, роботизовані механічні протези та інші розробки, які чекають на фінансову підтримку.

Military-платформа Brave Inventors: дивіться відео

Хто та як може підтримати винахідників військової техніки

Долучитися до масштабування українських розробок може кожен. Зокрема: 

  • Соціально відповідальні українські компанії та підприємства.
  • Міжнародні компанії з філіями та представництвами в Україні.
  • Малий та середній бізнеси, які шукають можливості ефективного донорства для ЗСУ.
  • Бізнес-ангели, інвестиційні та венчурні фонди, які шукають надійні напрямки інвестування в український tech сектор.
  • Некомерційні українські та інтернаціональні організації, фонди та спілки, які мають намір допомогти Україні протистояти агресору та волонтерські організації, які вже допомагають ЗСУ та шукають новітнє озброєння.

Стати спонсором, партнером, інвестором чи задонатити можна за допомогою сайту Brave Inventors. Поставити питання та дізнатись більше інформації щодо підтримки винаходів на пошті braveinventors@gmail.com.

Долучайтесь до Brave Inventors. Сміливі створюють майбутнє!