Зброя потрібна не лише на зараз: чим допоможуть Україні танки Т-84 "Оплот"

17 травня 2023, 12:51
Читать новость на русском

Міністерство оборони України ухвалило рішення закупити в "Укроборонпрому" для Збройних Сил України танки Т-84 "Оплот". Це одні з найкращих танків у світі за своєю класифікацією.

Про це 24 Каналу розповів керівник Центру військово-правових досліджень, військовий експерт Олександр Мусієнко. За його словами, танки серйозно підсилять ЗСУ.

До теми Резніков протестував українські танки "Оплот": Міноборони замовить їх для ЗСУ

"Т-84 "Оплот" у світі вважається одним із найкращих танків за своєю класифікацією. Звичайно, це було б серйозним підсиленням для наших механізованих бригад. Очевидно, що це правильний крок", – переконаний він.

Є можливості та потужності

Мусієнко зазначив, що рішення міністерства оборони України правильне. Якщо військове керівництво робить оборонні замовлення, це означає, що для цього є всі необхідні можливості та потужності.

Якщо мовиться про оборонне замовлення на ці танки, отже, потужності і можливості є. Ми повинні це підтримувати і замовляти їх. Коли потрібні ці танки? Вони потрібні і зараз, але будуть потрібні і потім. Очевидно, виготовлення танків – не питання кількох днів,
– сказав військовий експерт.

Керівник Центру військово-правових досліджень наголосив, що важливо виділяти кошти на замовлення необхідної зброї, техніки та снарядів.

Мусієнко про танки Т-84 "Оплот": дивіться відео

Міноборони замовить для ЗСУ танки Т-84 "Оплот"

  • Під час робочої поїздки у Харківську область міністр оборони України Олексій Резніков особисто провів тестування українського танку "Оплот". 
  • Він зазначив, що залишається прихильником техніки українського виробництва. Резніков ухвалив рішення закупити в "Укроборонпрому" для українського війська танки Т-84 "Оплот".
  • Відомо, що БМ "Оплот" – це середній танк українського виробництва. Бойову машину виготовляють на Заводі імені Малишева.
  • Танк призначений для ураження вогнем усіх видів наземних (надводних) і низьколітаючих на малих швидкостях повітряних цілей в умовах вогневої протидії супротивника.