Не "змогли" вийти з ринку: Citi, Raiffeisen та інші банки почали набирати працівників у росії
Джерело:
ReutersКілька іноземних фінансових компаній почали набирати своїх працівників у банки на території росії. Водночас більшість із них у лютому та березні казали, що виходитимуть із ринку країни-агресора.
Зокрема, почали шукати людей на посади в Citi та Raiffeisen Bank International. Це пояснюють тим, що влада росії "заблокувала" їм вихід зі свого ринку. А кремлівський диктатор навіть підписав низку законів, які буквально змушують бізнес працювати на армію.
До теми Зеленський різко звернувся до Vitol – найбільшого трейдера, який транспортує нафту росії
Як росія заблокувала вихід банків зі свого ринку
Після повномасштабного вторгнення, яке почала росія 24 лютого, західні банки в москві усунули іноземних громадян із керівних посад. Вони тоді почали вивчити шляхи виходу з російського ринку.
Проте це "вивчення" зайняло в них дуже багато часу. А вже в середині липня заступник міністра фінансів держави-терориста алєксєй моісєєв заявив, що росія заблокує продаж російського бізнесу іноземних банків. Він сказав, що це не зміниться "поки російські банки за кордоном не можуть нормально працювати".
Вирішили не втрачати криваві гроші
Проте іноземні банкіри, ймовірно, вирішили не втрачати гроші. Тому стартував набір нового персоналу. Для прикладу, в липні Raiffeisen Bank опублікував 276 вакансій у росії. А ось Citi почав шукати кандидатів на 84 вакансії в цій державі.
Які ще банки шукали фахівців:
- російський бізнес італійської банківської групи Intesa Sanpaolo почав пошук експертів з обслуговування клієнтів, а також з розрахунків в іноземній валюті.
- UniCredit Bank Russia, який входить до UniCredit Group, раніше шукав покупця для свого російського бізнесу. А потім оприлюднив 10 вакансій, пов'язаних з ІТ.
Кожен із працівників, яких найняли ці банки, почав сплачувати податки до бюджету агресора. Тому за їхні гроші вже платять зарплати військовикам, які продовжують кожного дня вбивати дітей в Україні.
Чи були випадки виходу з ринку агресора
Наразі відомо про одну фінансову структуру, яка вирішила не залишатися спонсором терористичного формування, яке росіяни вважають своєю державою. Французький банк Societe Generale став першим іноземним кредитором, який повністю пішов з росії після 24 лютого. Свій підрозділ росбанку Interros Capital французи продали фірмі, що пов'язана з російським олігархом Владіміром Потаніним.
До речі – навіть московські депутати визнали, що вони "стали фашистами": дивіться відео