У Німеччині та Франції розчаровані вакцинацією від COVID-19: причина
У Німеччині та Франції зростає розчарування через повільну вакцинацію від COVID-19 та планування програми щеплення. Наразі Європейський Союз схвалив використання лише вакцини компаній BioNTech та Pfizer.
Саме вони ведуть переговори з потенційними виробничими партнерами. Про це повідомляє DPA.
Читайте також У Великій Британії почали вакцинувати від коронавірусу препаратом від AstraZeneca
Водночас країни Євросоюзу почали вакцинувати громадян від COVID-19 пізніше, аніж Велика Британія.
Довідка. Велика Британія стала першої країною, яка розпочала вакцинацію населення проти COVID-19. Там почали робити щеплення 8 грудня 2020 року.Вакцинація в Німеччині
На думку генерального секретаря Соціал-демократичної партії Ларса Клінгбейла, Німеччина значно відстає від інших країн у змаганні за вакцинацію громадян під час пандемії. Він вважає, що винним у цьому є міністр охорони здоров'я Єнс Шпан.
Водночас він розкритикував тих, хто вважає, що уряд країни не забезпечив необхідну кількість вакцин.
Проблема не в кількості, яку замовляють, а в низькій початковій виробничій потужності на тлі надзвичайно високого світового попиту,
– наголосив Шпан.
До теми У Євросоюзі незабаром можуть затвердити ще одну вакцину від COVID-19: яку саме і коли
Що відбувається у Франції
Громадяни Франції також висловлюють невдоволення через повільні темпи вакцинації. За словами глави одного з постраждалих регіонів Жана Роттнера, "усе вирішують в Парижі".
Водночас депутат Європарламенту Яннік Жадот вважає, що програма вакцинації в країні "провалилася". Він додав, що Франція отримала однакову кількість доз вакцини, як і європейські країни.
Читайте також Скільки доз вакцини проти COVID-19 вже використали у світі: дані Bloomberg
Натомість очільник Французького агентства громадського здоров'я вважає, що пріоритетним є щеплення літніх людей. Він зазначив, що не варто вимагати від них самостійно їхати до центрів вакцинації.
Довідка. У Франції COVID-19 підтвердили вже у 2,66 мільйона людей. Від початку пандемії в країні померли вже понад 65 тисяч громадян.