Огляд преси за 1 квітня
Чим закінчаться баталії претендентів на прем’єрський пост - аналізують "Коментарі". Про закулісні багатоходівки на Банковій та хто маніпулює президентом - у свіжому номері "Українського тижня". Яке воно чесне депутатське - знає "Власть Денег".
Питання, ким замінити Азарова, для Януковича досі відкрите. Відтак ймовірні наступники Миколи Яновича вже гострять зуби на його трон. Головним методом боротьби претендентів на прем’єрський пост є не посилення своїх позицій, а спроба перекласти відповідальність за проблеми в країні на плечі противника. Такі війни урядових мужів б’ють не стільки по міністрах, скільки по самому президентові. Той не хоче публічно вплутуватися ані в бензинові, ні пенсійні чи ж зарплатні кризи. Чим закінчаться ці баталії - аналізують "Коментарі" у статті ″Головні стрілочники країни знову воюють″.
Хліба, вина та видовищ. Порушення справи проти Леоніда Кучми дивним чином співпало у часі із зростанням невдоволення новою владою серед народу. Саме час підкинути йому справжню інформаційну бомбу. Податковий майдан, дефіцит гречки, зростання цін на послуги ЖКГ, подорожчання харчів – усе якось враз стало нецікавим. Чому ж насправді Янукович санкціонував справу проти Кучми, якщо цим самим і сам риє собі яму? Про закулісні багатоходівки на Банковій та хто маніпулює президентом - у свіжому номері "Українського тижня" у статті ″Ціль – президент?″
Як не збреше, то не проживе. Коли як не сьогодні - у день дурня - можна розіграти один одного та попідбрехувати. А для когось, це заняття - майже як професія. Справжні мастаки народної вигадки - українські політики. Особливо, показує практика, якщо йдеться про виконання передвиборчих обіцянок. Адже, коли справа доходить до необхідності збрехати заради партії, депутатам вибирати не доводиться. Врешті-решт, фракції витрачають чимало зусиль на навчання своїх "багнетів" нюансів ораторської майстерності. Яке воно чесне депутатське - знає "Власть Денег" у статті ″Честное депутатское″.